Katılımcı ülke sayısı artıyor

Samsun`da düzenlenecek olan İşitme Engeliler Olimpiyat Oyunları`na katılımcı sayısı her geçen gün artıyor. Son olarak Guatemala da, Samsun`daki organizasyona sporcu göndereceğini açıkladı. Böylece katılımcı ülke sayısı 97`ye yükseldi.

Katılımcı ülke sayısı artıyor

 Samsun’da yapılacak Deaflympics 2017 için geri sayım sürüyor. 3 binin üzerinde sporcunun 21 farklı branşta yarışacağı oyunlar, tarihin en kalabalık Deaflympics organizasyonu olacak. Son olarak Guatemala’nın da sporcu göndereceğini açıklamasıyla, organizasyonun başlamasına sayılı günler kala katılımcı ülke sayısı 97’ye yükseldi.
Samsun 2017’de bir sporcu, bir de delegeyle temsil edilecek olan Guatemala, yalnızca yüzme dalında yer alacak. 18 yaşındayken Sofia 2013’te bayrağını ilk kez temsil eden genç yüzücü Sergio Pablo Aragon bu sefer Samsun’da Guatemala’nın başarısı için kulaç atacak.
Samsun Deaflympics 2017’de yüzme mücadeleleri 20-26 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek.

 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette