Maltepe`deki `Adalet Mitingi`nden ilk kareler

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Maltepe mitingiyle noktalayacağı `Adalet Yürüyüşü` için miting alanında hazırlıklar tamamlandı. Vatandaşlar alanı tamamen doldurmuş durumda. İşte miting alanından ilk kareler...

Maltepe`deki `Adalet Mitingi`nden ilk kareler

`

Miting için çeşitli şehirlerden ve İstanbul`un ilçelerinden Maltepe Etkinlik Alanı`na gelen vatandaşlar, iki ayrı güvenlik noktasından alana alınıyor. Vatandaşlar, giriş kapılarına yakın yerlerde kurulan stantlardan, üzerinde `adalet` yazısı bulunan tişört, bayrak, şapka ve Türk bayrağı alıyor. Bu arada Dragos sahilde dün gece Kemal Kılıçdaroğlu ile geceleyen vatandaşlar da miting alanına geliyor.

`

Meydanda vatandaşlar ellerinde Türk bayrağı, üzerinde `adalet` yazılı döviz ve bayraklar taşırken, `Hak, hukuk, adalet` şeklinde sloganlar atıyor. Sahneden müzik yayını da yapılıyor.

`

`

`

`EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Samsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaSamsun'da kaza Samsun'da kazaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!