Başkan Yılmaz, maskot çakır ile birlikte şehir turunda

Samsun Büyükşehir belediye başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, maskot çakır ile birlikte Samsunlularla buluştu.

Başkan Yılmaz, maskot çakır ile birlikte şehir turunda

Başkan Yılmaz, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları`nın resmi maskotu Çakır ile çiftlik caddesinde Samsunlularla buluştu.  Vatandaşların  ilgi odağı olan buluşmada , Samsunlular Başkan Yılmaz ve maskot çakırla bol bol hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

Renkli görüntülerin yaşandığı bu buluşmada vatandaşlar, maskot Çakır ile bir araya gelmekten son derece mutluluk duyduklarını ve Samsun`da tarihin en büyük işitme engelliler olimpiyat oyunlarını ağırlayacak olmanın gururunu yaşadıklarını söylediler. Oyunlar döneminde de müsabakaları yerinden takip edeceklerini belirten vatandaşlar, böyle büyük bir organizasyonun Samsun’da gerçekleşeşecek olmasından dolayı ve şehrin olimpiyatlarla değişen çehresi için Başkan Yılmaz`a  teşekkür ettiler.

samsunsonhaber.comEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Aydın'da polise silahlı saldırı Aydın'da polise silahlı saldırıDiyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralı Diyarbakır'da trafik kazası: 2'si ağır 10 yaralıFenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk' Fenerbahçe Beko Kaptanı Mahmutoğlu: 'Hedefimiz her zaman ki gibi şampiyonluk'Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandı Akdeniz Üniversitesi rektörlüğüne Prof.Dr. Özlenen Özkan atandıEmniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajı Emniyet Genel Müdürü Aktaş'tan şehit polis memuruna başsağlığı mesajıTEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı TEM'de zincirleme trafik kazası:2 yaralı