Konya`da iğrenç olay: 12 yaşındaki çocuğu taciz etti

Konya`da yaşayan 44 yaşındaki Ali S., sosyal medyadan tanışıp evine davet ettiği 12 yaşındaki erkek çocuğu F.E.`yi taciz etti. F.E., tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Konya`da iğrenç olay: 12 yaşındaki çocuğu taciz etti

Bir yıl önce Konya`nın merkez Meram ilçesinde meydana gelen olay, F.E.`nin geçen haziran ayında yaşadıklarını ailesine anlatmasıyla ortaya çıktı. Ali S., ilköğretim öğrencisi F.E.`ye sosyal medya hesapları üzerinden arkadaşlık isteği yolladı. F.E.`nin bu istekleri reddetmesine rağmen Ali S., istek yollamaya devam etti. Ali S., bir süre sonra arkadaşlık isteğini kabul eden F.E.`yi ``Evime gelip misafirim ol. Sana kıyafetler vereceğim, dondurma alacağım`` diyerek evine davet etti. F.E. de bu isteği kabul edip eve gitti. İddiaya göre Ali S. evine gelen F.E.`ye tacizde bulundu. Küçük çocuk bunun üzerine evden kaçtı.

1 yıl sonra ailesine anlattı

F.E., yaklaşık bir yıl sonra olayı ailesine anlattı. Aile de polise giderek şikayette bulundu. F.E. polise verdiği ifadesinde, ``Bana facebook üzerinden birkaç kez arkadaşlık isteği gönderdi. İlk başlarda kabul etmedim. Bir süre sonra kabul ettim. Bana `Evime misafir ol. Sana kıyafetler vereceğim, dondurma alacağım, hem de bir şeyler yeriz` dedi. Ben de gittim. Eve gittiğimde beni taciz etti` dedi.

Şikayet üzerine çalışma başlatan polis Ali S.`yi evinde gözaltına aldı. Suçlamaları kabul etmeyen Ali S. geçen 30 Haziran günü çıkarıldığı mahkemece `Çocuğa cinsel istismar` suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

öne çıkanlarEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Denizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı