Zorla fuhuş iddiasını reddetti

Samsun’da dini nikahlı engelli eşine zorla fuhuş yaptırdığı iddia edilen şüpheli, hakkındaki suçlamaları kabul etmeyip kendisini savundu. 

Zorla fuhuş iddiasını reddetti

Samsun’da önceki gün, dini nikahlı engelli eşine para karşılığında zorla fuhuş yaptırdığı iddiasıyla gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen şüpheli, savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı.
Adliyeye sevk edildiği sırada hakkındaki iddiaların yalan olduğunu savunan Hüseyin O., “Dün hakkımda çıkan haberler beni rahatsız etti. Dini nikahlı eşime zorla fuhuş yaptırdığım iddia edildi. Bunlar doğru değildir. 7 aydır dini nikahlı evliyiz. Kendisi yüzde 99 ağır engellidir. Ağır engelli raporu vardır. Hakkımdaki suçlamalar doğru değildir” dedi.
Zorla fuhşa sürüklendiği konusuyla gündeme gelen E.E.D. adlı kadın ise, “Sigaram olmadığı için sinirlenip bunalıp bir anda çıkıp karakola gittim. Ne konuştuğumu ne yaptığımı bende bilmiyorum” ifadelerini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)