Vali Kaymak: “Yeni Stat Samsun`a Çok Yakışacak”

Samsun Valisi Osman Kaymak, yeni Samsun stadının büyüleyici olduğunu söyledi. 

Vali Kaymak: “Yeni Stat Samsun`a Çok Yakışacak”

Samsun Valisi Osman Kaymak yaklaşan olimpiyatlar öncesi spor tesislerinde ve Tekkeköy köprülü kavşağında incelemelerde bulundu

Samsun Valisi Osman Kaymak, Gençlik ve Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Güven Özyurt ve beraberindeki bürokratlarla olimpiyatlarda kullanılacak spor tesislerini gezerek incelemelerde bulundu.

Yapımı tamamlanan ve bu sezon Samsunspor ’un kullanımına sunulan yeni 19 Mayıs Stadı’na hayran kalan Vali Kaymak, koltukları, tribünleri ve saha içini tek tek inceledi. Vali Kaymak, “ Muhteşem bir tesis. 2013 yılında başlanmış ve Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç beyin katkılarıyla tamamlanmış. İnşallah bu statta Samsunspor’umuzu süper ligde görürüz” dedi.

Vali Osman Kaymak 19 Mayıs Stadı’ndan sonra yapımında son aşamaya gelinen Tekkeköy köprülü kavşağını inceledi. Burada Karayolları Bölge Müdüründen bilgiler alan Vali Kaymak, daha sonra olimpiyat oyunlarına ev sahipliği yapacak olan tesisleri gezdi burada antrenman yapan sporcularla da bol bol sohbet edip başarı diledi. 


 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar? 7 Ağustos Cuma fındık fiyatları ne kadar?Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli oldu Sokağa çıkma yasağı geri geliyor! İller belli olduSamsun'da banyoda asılı halde ölü bulundu Samsun'da banyoda asılı halde ölü bulunduSamsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacak Samsun'da gelinine tecavüz ettiği iddia edilen kayınpeder yargılanacakSamsun'da meclis üyesine silahlı saldırı! Samsun'da meclis üyesine silahlı saldırı!İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit oldu İskenderun'da elektrik akımına kapılan asker şehit olduAltın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020 Altın fiyatları ne kadar? Gram ve çeyrek altın fiyatı 7 Ağustos 2020Samsun hava durumu 7 Ağustos Cuma Samsun hava durumu 7 Ağustos CumaSamsun'da kaza Samsun'da kazaMilyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti! Milyonlarca emeklinin ''emeklilik'' hayali eriyip gitti!