Ezanları Susturan Darbelerden Darbeleri Susturan Selalara

Diyanet İşleri Başkanlığı`nca, FETÖ`nün darbe girişiminin birinci yılı olan 15 Temmuz`da, yurt genelinde camilerden selâ sesleri yükselecek.

Ezanları Susturan Darbelerden Darbeleri Susturan Selalara

Diyanet İşleri Başkanlığı`nca, Fetullahçı vatan hainlerinin darbe girişiminin birinci yılı olan 15 Temmuz`da, Türkiye genelinde `Ezanları Susturan Darbelerden Darbeleri Susturan Selalara` şiarıyla programlar düzenlenecek. Bu kapsamda, 90 bin camide gece saat 00.13`te selalar okunacak, cami ve minarelerin ışıkları sabah namazına kadar açık kalacak.

A Haber canlı yayınına katılan İstanbul Müftüsü Prof. Dr. Hasan Kâmil Yılmaz, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünün yaklaştığına işaret ederek, çalışmalarının 11 Temmuz-21 Temmuz tarihleri arasını kapsayacağını söyledi.

Programların; 11 Temmuz`da Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı ile Fatih Camii`nde mevlid okutularak başlatılacağını söyleyen Prof. Dr. Yılmaz, hafta içinde şehitler için okunan 100 bin hatimin de dualanacağını söyledi. Yılmaz ayrıca, hafta içindeki Cuma gününde Cuma vaazlarının iptal edilerek Kur`an tilâveti yapılacağını ifade etti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Damat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralı Yola dökülen mazot kazaya neden oldu: 2 yaralıSinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktı Sinop'taki gizli tünel gün yüzüne çıktıMilletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı Milletvekili Çakır, 27 yıl önce terör baskınının yaşandığı Uluköylüleri unutmadı