Samsun Teknopark firma tanıtım günlerine ilgi artıyor

Samsun TeknoparkFirma Tanıtım Günleri üçüncü hafta etkinliğini gerçekleştirdi. Önceki haftalara nazaran daha fazla katılımcının bulunduğu etkinlikteKaral Görsellik firması yetkilisi İsmail Fevzi ALTUNİÇ, Grit Coğrafi Risk ve Bilgi Teknolojileri yetkilisi Doç. Dr. Sedat DOĞAN ve AYC Medikal yetkilisi Serhat BOZKURT firmalarını temsilen Ar-Ge projeleri ve hizmetlerinden bahsettiler.

Samsun Teknopark firma tanıtım günlerine ilgi artıyor

ÇOLAK, Uluslararası düzeyde yenilik çalışmaları bekliyorum…

İzleyicilerin büyük bir ilgiyle dinledikleri programda Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra ÇOLAK “Firmalarımızda işbirliği olgusunu güçlendirmek amacıyla planladığımız etkinlikte katılımcı sayısının artması ve özellikle Samsunun çeşitli iş kesimlerinden misafirlerimizin olması bizleri çok mutlu ediyor. ”şeklinde memnuniyetini dile getirdi. Sanal gerçeklik, Coğrafi Risk ve Bilgi Teknolojileri ve Medikal sektörlerinde sunum yapan firma yetkililerine uluslararası düzeyde inovasyon ürünlerinin üretilmesi beklentisini aktaran Çolak, bu tür firma buluşmalarını fazlasıyla önemsediklerinin altını çizerek düzenledikleri tanıtım günleri etkinliklerine kararlı ve istikrarlı bir biçimde devam edeceklerini dile getirdi.

GÖMEÇ, İş adamları olarak hepimiz bu tür Ar-Ge çalışmaları sonucunda ortaya çıkan buluşları kullanma, pazarlama ve tüketiciye ulaştırabilme anlamında üzerimize düşen görev ne ise yapmaya hazırız.

Etkinliğe katılan TÜGİK yönetim kurulu üyesi ve aynı zamanda Samsun Genç İş Adamları Derneği Başkanı Savaş GÖMEÇ “Büyük bir keyifle programı izledim, mümkün olduğunca da gelecek haftalardaki etkinliklere dernek olarak katılacağız, iş adamları mutlaka bu ve benzeri inovasyon etkinliklerini ilgiyle takip etmeli, bilim ve teknoloji üreten firmalarla işbirliği yapmalıdır.” şeklinde düşüncelerini dilegetirdi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduDolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsun hava durumu 11 Ağustos Salı Samsun hava durumu 11 Ağustos SalıSamsun Haber Bülteni - 11-12 Ağustos 2020 Samsun Haber Bülteni - 11-12 Ağustos 2020