Yürüyüş Kabak tadı verdi

Başbakan Yıldırım: Bu iş artık kabak tadı verdiBaşbakan Binali Yıldırım Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulundu.

Yürüyüş Kabak tadı verdi

Başbakan Binali Yıldırım, Cuma namazı çıkışı açıklamalarda bulundu. Yıldırım, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu`nun başlattığı “Adalet yürüyüşü” ile alakalı, “Hiçbir ihbarı göz ardı etmiyoruz. Ana muhalefet partisinin genel başkanı açıklamasını yaptı. Pazar bu eylemi sonlandıracaklar. Bu işte artık ısrar etmek vatandaşlara eziyet olur. Bizim tavsiyemiz sonuna kadar adalet. Zamanında adaletin gelmesi için çözüm yollar değil. Bu artık kabak tadı verdi. Bunu sonlandırmak gerekir. Bu iyi niyetli bir girişim olmaktan çıkmış olur.” dedi.

15 TEMMUZ`UN YILDÖNÜMÜ

Yıldırım, “Önümüzdeki hafta 15 Temmuz`un yıldönümü. Alçakların kaybettiği gündür 15 Temmuz. Şehitlerimizi şükranla anıyorum. Gazilerimize Allah`tan uzun ömürler diliyorum.” diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)