Samsun`da olimpiyatlar masaya yatırıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Samsun`da olimpiyatlar masaya yatırıldı

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun Valiliği’ni ziyaret etti. Bakan Kılıç ve beraberindeki Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel ve İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz bir süre önce Samsun Valiliği görevine atanan Osman Kaymak’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarete 18- 30 Temmuz tarihleri arasında Samsun’da yapılacak olan 23. Dünya İşitme Engelliler Olimpiyatları damgasını vurdu .

Bakan Kılıç ve beraberindekiler daha sonra Büyükşehir Belediyesi SASKİ toplantı salonuna geçerek olimpiyatlar hakkında basına kapalı toplandı gerçekleştirdi. Bakan Kılıç’ın başkanlık ettiği toplantıda Samsun Valiliği, Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğü olmak üzere Samsun’daki kamu kurum ve kuruluşlarının il ve bölge müdürleri ile ilçe belediye başkanları katıldı. Toplantı kurumlar olimpiyatlar öncesi kendi kurumlarının yaptığı çalışmalar hakkında bilgilendirme yaptı.

İlhan DEMİRCİOĞLUEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

İkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak TestiSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıUEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu UEFA Avrupa Ligi'nde yarı finalistler belli oldu'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareket