‘Bizde transfer bitmez’

Samsunspor Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Arapoğlu hem yerli hem de yabancı transferin devam edeceğini söyledi

‘Bizde transfer bitmez’

Başkan Vekili ve Basın Sözcüsü Rüştü Arapoğlu, defansta ve orta sahada yeterli transferleri yaptıklarını artık sıranın kaleye ve forvet hattına geldiğini söyledi. Arapoğlu, “ Özellikle yabancı transferde biraz daha zamana ihtiyacımız var.  Çok sayıda oyuncuyu hem biz hem de hocamız takip ediyor. Forvet hattına en az iki tane yabancı oyuncu alacağız. Bu isimler önümüzdeki hafta netleşmeye başlar. Kampın ikinci dönemine tam kadro olmak istiyoruz” dedi.

Samsunspor Genel Menajeri Coşkun Zeren ise Gökhan Karadeniz ve Gökay İravul ile ilgili çalışmaların devam ettiğini söyledi. Zeren, “ Her iki oyuncu ile de görüşmelerimiz sürüyor. Bana göre bu iki transferin gerçekleşme oranı yüzde 50. Bu hafta sonuna kadar netlik kazanır. Canberk ile de son görüşmemizi yaptık. Kendisine son teklifimizi ilettik. Artık son sözü Canberk söyleyecek” diye konuştu.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsun'a yeni adliye yapılacak! Samsun'a yeni adliye yapılacak!Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınSamsun'da büyük değişim başlıyor Samsun'da büyük değişim başlıyorDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da uyuşturucuya geçit yok Samsun'da uyuşturucuya geçit yokSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varDrama Köprüsü Drama Köprüsü