Cumhurbaşkanı Erdoğan: Almanya intihar ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Almanya`nın haftalık yayın yapan Die Zeit`e konuştu. Krizin ardından ilk kez Alman basınına konuşan Erdoğan, "Almanya, benim konuşmama izin vermeyerek intihar ediyor" dedi. Erdoğan, "Almanya Başbakanı Merkel ile bir sorunum yok. Almanya ve Türkiye`nin birbirlerine ihtiyacı var." diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Almanya intihar ediyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G-20 zirvesi öncesi haftalık yayın yapan Die Zeit`e yaptığı açıklamada, `FETÖ destekçileri Türkiye`ye iade edilmediği sürece Almanya`yı teröristlere koruyan ülke olarak göreceğiz` dedi. Erdoğan Almanya ile Türkiye`nin birbirine ihtiyacı olduğuna da dile getirdi. 

Öte yandan Erdoğan, Almanya ile Türkiye`nin birbirine ihtiyacı olduğunu belirtti. Erdoğan, `(Almanya Başbakanı) Merkel`le bir sorunum yok` diye konuştu.



EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiYolun karşısına geçmek isterken canından oluyordu Yolun karşısına geçmek isterken canından oluyorduSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekDiştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, Baklava Diştenmiş, Sırtım, Ders yılı, Bayram, Caffe Bene, Kavurma, BaklavaIrak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı Irak Büyükelçiliğine ait otomobil kaza yaptı: 4 yaralı