Samsunspor kuvvet depoluyor

Kırmızı – Beyazlılar Chibuke ve Abdülkerim Bardakçı’nın da yer aldığı antrenmanda güç, kuvvet ve dayanıklılık çalıştı.

Samsunspor kuvvet depoluyor

Yeni sezon hazırlıklarını Erzurum Palandöken’de yapan Kırmızı – Beyazlılar sabah çalışmasını antrenör Tansu Yaan nezaretinde yaptı. Antrenmana izinleri tamamlanıp kampa katılan Chibuke ve Abdülkerim Bardakçı da katıldı. Kuvvet kondisyon ve dayanıklılık şeklinde geçen antrenmanda oyuncuların zaman zaman tempodan kaynaklanan zorlanmalar yaşandığı görüldü.

Geçen sezon ile bu sezon arasında büyük fark olduğuna dikkat çeken Abdülkerim Bardakçı, “ İyi bir takımız. Chibüke dışında yabancılarımız henüz aramıza katılmadı. İyi bir ortamda çalışıyoruz. Bu sezon bizden beklentileri biliyoruz. Sezon sonunda da aynı beklentilere cevap vereceğiz” dedi.

İlhan DemircioğluEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsun'a yeni adliye yapılacak! Samsun'a yeni adliye yapılacak!Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınSamsun'da büyük değişim başlıyor Samsun'da büyük değişim başlıyorDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da uyuşturucuya geçit yok Samsun'da uyuşturucuya geçit yokDrama Köprüsü Drama KöprüsüSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar var