Kavak`ta 64 yaz Kur`an kursu açıldı

Kavak Müftüsü Abdullah Karaca, ilçede açılan yaz Kur`an kurslarına yoğun ilgi gösterildiğini söyledi.

Kavak`ta 64 yaz Kur`an kursu açıldı

Karaca, bu yaz döneminde ilçede cami, mescit ve Kur`an kurslarında 64 kurs açtıklarını, kurslara bin 77 çocuğun katıldığını söyledi. 

Kursların 18 Ağustos`ta sona ereceğini belirten Karaca, `Kursiyer sayısı her geçen gün artış gösteriyor. Kursiyerlerimize kurslarda Kur`an-ı Kerim`in yanında ibadet, itikat, siyer, ahlak, ilmihal bilgileri de öğretiliyor.` dedi. 

Karaca, kurs aralarında çocukların çeşitli oyunlar oynayarak hoşça vakit geçirdiğini kaydetti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)