Böyle çok daha güzelsin Türkiye

Kartal Bebek`ten iyi haber geldi ve 24 saat olmadan gerekli para toplandı.

Böyle çok daha güzelsin Türkiye

Kartal bebeğin hikayesini paylaşmıştık

Kartal bebeğin annesi Ahu Kahraman Yıldırım ekranlardan ve sosyal medyadan tanıdığımız başarılı bir müzisyen. Fakat onu son zamanlarda müziğiyle değil, minik oğlu için verdiği mücadeleyi gördük.

Yılmaz Kartal ailesinin uzun zaman hayalini kurduktan sonra sahip oldukları Kartal bebek..

Henüz 1 yaşını bile doldurmamış minik Yılmaz Kartal, doğumunun 20. gününden beri kalp yetmezliğiyle savaşıyor ve artık bir an önce kalp nakli olması gerekiyordu.

Herkes elinden geldiği kadar yardım etti, durumu olmayanlar ise en azından daha fazla kişiye ulaşmasını sağladı.

İnsanlar `Yardımın azı, çoğu olmaz. Bu bizim başaramayacağımız bir şey değil` diyerek desteğini esirgemedi minik Kartal`dan..

Ve bu sabah Kartal`ın annesi,  bu güzel haberi bizlerle paylaştı ;

`Para toplandı.Hesap kapandı.Hakkınızı helal edin.Bişey yazamıyorum şu anda elim ayağım titriyor.`

Kartal bebek adına maddi manevi deseteğini esirgemeyen herkese sonsuz teşekkürler..EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıSamsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)