Akın Öztürk`ten Org. Hulusi Akar`a mektup

Darbe girişiminin başındaki isimler arasında yer almakla suçlanan eski YAŞ Üyesi Akın Öztürk`ün tutuklandıktan sonra Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar`a mektup yazarak "şahitlik" yapmasını istediği ortaya çıktı.

Akın Öztürk`ten Org. Hulusi Akar`a mektup

Eski YAŞ Üyesi Akın Öztürk`ün 25 Temmuz 2016`da Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar ve dönemin Genelkurmay 2. Başkanı Orgeneral Yaşar Güler`e birer mektup gönderdiği öğrenildi.

Hürriyet gazetesinden Mesut Hasan Benli`nin haberine göre, Öztürk`ün mektupları Güler imzasıyla, suç delili olduğu gerekçesiyle savcılığa teslim edildi.

Öztürk, Akar`a hitaben yazdığı mektubuna “Sayın Komutanım” diye başladı.

Akın Öztürk, ``Sayın savcının iddianamesini hazırlarken sizlerin ifadelerinin içinde bulunması hayati önem taşımaktadır. Bu konuda gereğini yapacağınıza gönülden inanıyorum` ifadesini kullandı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları