Meral Akşener: Ben o defteri kapattım

Meral Akşener, MHP kurultayında aday olacak muhalif isimlere başarı diledi. Akşener, "Ben kendimle ilgili o defteri kapattım" diye konuştu.

Meral Akşener: Ben o defteri kapattım

MHP`den ihraç edilen Meral Akşener, MHP Genel Başkanlığı`na aday olacaklara başarılar diledi. Akşener, `İnşallah başarılı olurlar. Ben o defteri kapattım` dedi.

Meral Akşener ve Bağımsız Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, Yeniçağ yazarı Servet Avcı`nın kızının düğününe katıldı. Akşener, düğünden önce gazetecilerin sorularını yanıtladı.

`İnşallah başarılı olurlar`

İsim vermeden yeni parti çalışmalarında yer almayacağını söyleyen Sinan Oğan`ı kastederek, `MHP`nin ekimde, kasımda olabileceğini düşündüğü, bir hesaplaşma ve ya kongrede aday olma gibi bir durum da. Ben bu tercihlere saygı duyuyorum. İnşallah başarılı olurlar, genel başkanlığı alabilirler. Çok sevinirim` dedi.

Bir gazetecinin `Ama siz buna pek ihtimal vermiyor musunuz` sorusu üzerine Akşener, şunları söyledi: Hayır, öyle bir şey diyemem. Ben kendimle ilgili o defteri kapattım.

Sinan Oğan ne demişti?

Genel başkan adayı olduktan sonra MHP`den ihraç edilen Sinan Oğan, MHP kurultayında `hesaplaşma yapılmadan` yeni partinin başarılı olamayacağını söylemişti.

Oğan, `MHP`de kurultayın 18 Mart 2018`den daha erken bir tarihe alınacağını, muhtemelen Ekim 2017 gibi MHP`nin olağan kurultayının erkene alınmış bir şekilde yapılacağını düşünüyoruz. Öncelikle MHP içinde `mücadelenin zorlanması` gerektiğini düşünüyoruz. Kurultaydan bir netice çıkmaz ve Türk milliyetçilerine bütün kapılar kapanırsa diğer alternatiflerin masaya yatırılıp değerlendirilebilir` demişti.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildiDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralı15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiDrama Köprüsü Drama Köprüsü