Vali Samsun`da

Valiler Kararnamesi ile Tunceli Valiliği görevinden Samsun Valiliği görevine atanan Osman Kaymak, THY’nin tarifeli uçağı ile Samsun`a geldi.

Vali Samsun`da

 Vali Kaymak`ı havaalanında karşılayan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Tunceli`de de bir çok kez ziyaret ettiği Kaymak ile aynı şehirde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

   Vali Kaymak Çarşamba Havalimanı`nda Vali Vekili Hasan Öztürk, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz ve protokol üyeleri tarafından karşılandı.

    Eşi Emine Kaymak ile birlikte Samsun`da gelen Vali Kaymak, havaalanı VİP Salonu`nda bir süre oturdu ve protokol ile sohbet etti. Tunceli ziyaretlerinde birçok kez bir araya geldiği ve ziyaret etiği Vali Kaymak ile aynı şehirde görev yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, `Yeni göreviniz hem şahsınız hem de şehrimiz için hayırlı uğurlu olsun` dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanDamat dehşet saçtı: 1 ölü Damat dehşet saçtı: 1 ölüSamsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanCovid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptı Covid-19 şüphelisi bebek ve annesini taşıyan ambulans kaza yaptıAfyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralı Afyonkarahisar'da zincirleme kaza: 1 ölü, 3 yaralıMalatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralı Malatya'da seyir halindeki otomobile silahlı saldırı: 1 yaralıMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Serbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıBayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020' Bayburt Üniversitesinin de yer aldığı 'Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020'