Cansu Taşkın`dan ``ateşli`` itiraf

Cesur pozlarıyla sosyal medyada fenomen haline gelen model Cansu Taşkın, ``Ne zaman ateşli fotoğraf koysam, ünlü kişiler ve iş adamları mesaj atıyor.`` dedi.

Cansu Taşkın`dan ``ateşli`` itiraf

`Cansu

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla olay yaratan model Cansu Taşkın, vücut hatlarıyla ilgili sık sık her yeri estetik eleştirilerine maruz kalıyordu. Taşkın bu duruma ilişkin `Ne zaman ateşli fotoğraf koysam, ünlü isimler ve iş adamları sosyal medyadan mesajlar atıyor. Beni ifşa etme diye yalvarıyorlar` diyerek bomba itiraflarda bulundu.

`Cansu

Sosyal medyada paylaştığı video ve fotoğraflarıyla dikkat çeken model Cansu Taşkın`ın 358 bin takipçisi var. Bu sayı her geçen gün hızla artıyor. Cansu Taşkın ` `Türkiye`de en çok DM (özelden direkt mesaj) bana geliyor.

`Cansu

Cansu Taşkın bomba açıklamalarına şöyle devam etti: Ne zaman ateşli fotoğraf koysam bir sürü mesaj alıyorum. Mesaj atanların çoğu da ünlü kişiler ve iş adamları. Bana `Sakın beni deşifre etme` diye yalvarıyorlar.

`Cansu

`Cansu

`Cansu

`Cansu

`CansuEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor'a Tercüman Transferi Samsunspor'a Tercüman TransferiSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Samsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanSamsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıSamsun'da TIR yangını Samsun'da TIR yangınıKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıSamsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza Samsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza