Teröristbaşı Salih Müslim'in Türkiye korkusu

Terör örgütü PYD`nin elebaşı Salih Müslim, Türkiye`nin Afrin`e düzenleyeceği operasyonun durdurulması için ABD Başkanı Trump`a yalvardı.

Teröristbaşı Salih Müslim'in Türkiye korkusu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye`nin sınır güvenliği için her türlü tehdide anında cevap verileceğinin uyarısında bulunmuştu.

Bu kapsamda hareket eden Türk Silahlı Kuvvetleri, Afrin`de bulunan PYD/YPG mevzilerini obüs toplarıyla bombaladı. Bölgedeki terör hedefleri imha edilirken büyük operasyon için TSK hazırlık yapmaya başladı.

`TÜRKİYE`Yİ DURDURUN`
Teröristbaşı Salih Müslim de Türkiye`nin askeri sevkiyatını hızlandırmasının ardından Rusya ve ABD`den yardım istedi. Rusya`dan istediği yardım cevabını alamayan Müslim, son çare olarak ABD Başkanı Donald Trump`a Türkiye`yi durdurması için yalvardı.

``EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar? 15 Ağustos fındık fiyatları ne kadar?Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'da Dünyada bir benzeri olmayan köy Samsun'daSamsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi Samsunspor'da korona alarmı! Maç iptal edildi15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altın 15 Ağustos Altın fiyatları ne kadar? Çeyrek altın gram altınDenizli'de trafik kazası: 2 yaralı Denizli'de trafik kazası: 2 yaralıKamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybetti Kamayla bıçaklanan kişi hayatını kaybettiÇorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralı Çorum'da zincirleme trafik kazası: 2 yaralıSamsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsunspor'da koronavirüs testi Samsunspor'da koronavirüs testiDrama Köprüsü Drama Köprüsü