Tek Kurşun, Trap ve Tabanca Atış Yarışması`nda doyasıya rekabet

Geleneksel Doğal Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Derneği tarafından "Tek Kurşun, Trap ve Tabanca Atış Yarışması" düzenlendi.

Tek Kurşun, Trap ve Tabanca Atış Yarışması`nda doyasıya rekabet

Alaçam Doyran Mahallesi Çamlık bölgesinde çeşitli yerlerden gelen federasyon ekibi ve avcılar çadırlarını kurdular. Avcılar bölgeyi tanıyıp atış yapılması müsait olan yerlerde deneme atışları yaparak kendilerini yarışmaya hazırladılar.Alaçam`da düzenlenen yarışmaya farklı bölgelerden yarışmacılar katıldı.


Alaçam Doğal Hayatı Koruma Avcılık ve Atıcılık Derneği tarafından sponsorluğu yapılan yarışmalar tek kurşun, trap ve tabanca atışları yapıldı.

Bayanlarda trap atışlarında dereceye giren İlhan Akkaya birinci, Bensu Atabay ikinci, Melike Yiğit üçüncü oldu.

Tabanca atışında Muhammet Coşar birinci, Harun Uza ikinci, Aydın Delen üçüncü oldu.


Dernek Başkanı Bayram Güner, `Sportif bir faaliyet çerçevesinde, hobi olarak avcılık ve atıcılığa meraklı olan vatandaşlarımızı derneğimiz olarak düzenlediğimiz etkinlikle bir araya getirdik. Atış yarışmamıza avcı ve atıcılarımızın ilgisi son derece güzeldi. Hem ilçemiz hem de çevre ilçe ve illerden gelen misafirlerimiz organizasyonumuzdan son derece memnun ayrıldı. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz atışlarımızda inşallah bundan sonrada bu tür etkinlikleri düzenlemeyi sürdüreceğiz” diye konuştu.


Tek Kurşun, Trap ve Tabanca Yarışması`na Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, İlçe Jandarma Komutamı Murat Şenyurt, AK Parti İlçe Başkanı Av. Ali Şengül ve yönetim kurulu üyeleri ile vatandaşlar katıldı.

samsunsonhaber.comEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleri 11 Ağustos Salı Samsun namaz saatleriSamsun'da feci son! 8.kattan düştü Samsun'da feci son! 8.kattan düştüSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi Samsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildiAltın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altın Altın fiyatları zirveye oturdu! Samsun'da 11 Ağustos çeyrek altınSamsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar? 11 Ağustos Salı fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da terör operasyonu! Samsun'da terör operasyonu!Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 11 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu buldu Samsun'da engelli çift 14 yıl sonra mutluluğu bulduSamsun'da korona ihbar hattı hizmette Samsun'da korona ihbar hattı hizmette