Cinayet zanlısı hakim karşısında

Kütahya’nın Simav ilçesinde önceki gün bıçaklanarak öldürülen genç işadamı Fatih Aydar’ın cinayet zanlısı A.K. yakalanarak hakim karşısına çıkarıldı. Akşam saatlerinde Kütahya Emniyet Müdürlüğü çevik kuvvet ekiplerinin desteğiyle...

Cinayet zanlısı hakim karşısında

Kütahya’nın Simav ilçesinde önceki gün bıçaklanarak öldürülen genç işadamı Fatih Aydar’ın cinayet zanlısı A.K. yakalanarak hakim karşısına çıkarıldı. Akşam saatlerinde Kütahya Emniyet Müdürlüğü çevik kuvvet ekiplerinin desteğiyle Simav Adliyesine getirilen cinayet zanlısı A.K. yoğun güvenlik önlemleri arasında hakim karşısına çıkarıldı.

Alınan bilgiye göre Konya-Ereğli karayolunda, yol denetimi yapan polisler tarafından yakalanan A.K. önce Kütahya Emniyet Müdürlüğüne, daha sonra Simav’a getirildi.

Bir tartışma sonucu kalbinden bıçaklanarak öldürülen Fatih Aydar (36) evli ve bir çocuk babasıydı. Simav Genç İşadamları Derneği Başkanı (SİMGİAD) olan Aydar, iş ve arkadaş çevresinde çok sevilen, yardımseverliği ile tanınmış bir işadamı olduğu biliniyor.

A.K.nin adliyedeki ifadesinin halen sürdüğü bekirtildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı