AK Parti Yöneticileri ile Kayyuma Saldırı İçin Keşif Yapan PKK`lı Kadın Teröris

Mardin`de K Parti ilçe yöneticileri ile belediyeye atanan kayyuma saldırı için keşif yapan "Rozerin" kod adlı PKK`lı kadın terörist jandarma tarafından yapılan operasyonla yakalandı.

AK Parti Yöneticileri ile Kayyuma Saldırı İçin Keşif Yapan PKK`lı Kadın Teröris

Mardin`in  Dargeçit ilçesinde, ilçe kaymakamı ve belediye başkanvekili ile AK Partili yöneticilere yönelik eylem için keşif yaptığı belirlenen kadın terörist yakalandı.

OPERASYONDA KISKIVRAK YAKALANDI

Edinilen bilgilere göre,  Dargeçit ilçesinde kadın teröristin eylem için keşif yaptığı bilgisini alan İl  Jandarma Komutanlığı, dün saat 21.45 sıralarında, İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekiplerle birlikte, merkez  Tepebaşı Mahallesi Seher Sokak`a operasyon düzenledi. Operasyonda, kadın terörist kıskıvrak yakalandı.

EYLEM İÇİN KEŞİF YAPTIĞI ÖĞRENİLDİ

İfadesi alınmak üzere İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürülen `Rozerin` kod adlı teröristin, ilçe kaymakamı ve belediye başkanvekili ile AK Partili yöneticilere yönelik yaklaşık bir yıldır eylem için keşif yaptığı öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu Samsun'da gece bekçisi banyoda ölü bulundu