Müftülüğü basan şahsın kimliği belli oldu

Bugün sabah saatlerinde Samsun İl Müftülüğü`nde terör estiren şahsın kimliği belli oldu.

Müftülüğü basan şahsın kimliği belli oldu

Samsunsonhaber`in edindiği bilgiye göre, Samsun İl Müftülüğü`nde terör estiren saldırganın kimliği  belli oldu. Saldırganın 1978 doğumlu Salih Ç. olduğu, iş buldukça inşaatlarda çalıştığı ve şuan işsiz olduğu öğrenildi.

OLAY NASIL GERÇEKLEŞTİ?

Baltalı Salih Ç. Samsun İl Müftülüğü`nün camını kırarak içeri girdi. Binada bulunan çalışanların polise haber vermesi üzerine olay yerine çok sayıda polis gelerek güvenlik önlemi aldı.

İkna çalışmalarına cevap vermeyen Salih Ç. polisin operasyonu sonrası yakalanarak gözaltına alındı. 

Ayrıntılar gelecek...

Samsunsonhaber.com

İlhan Demircioğlu

Bir önceki haberi okumak için tıklayınızEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleri 9 Ağustos Pazar Samsun namaz saatleriSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadıSamsun'da imamın talihsiz ölümü Samsun'da imamın talihsiz ölümüValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaSamsun şehidine ağladı Samsun şehidine ağladıKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduBüyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollarda Büyükşehir Belediyesi 'güvenli ulaşım' için yollardaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos altın fiyatları