Samsunspor’da Ertuğrul atağı/ Özel Haber

Kaleci arayışlarını sürdüren Samsunspor Fenerbahçe’de 3. kaleci konumunda olan Ertuğrul ile görüşme kararı aldı.

Samsunspor’da Ertuğrul atağı/ Özel Haber

Konyaspor’un 36 yaşındaki kalecisi Kaya Tarakçı’yı parasal nedenlerle transfer edemeyen Samsunspor ‘da yeni hedef Ertuğrul Taşkıran. Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe’ye 1 kaleci mutlaka alınacak demesi üzerine 3. Kaleci konumuna düşecek olan Ertuğrul Taşkıran ile Samsunspor önümüzdeki hafta görüşme yapma kararı aldı.

Samsunspor Genel Menajeri Coşkun Zeren, Ertuğrul’un geçtiğimiz yıl da gündeme geldiğini ancak transfer edemediklerini söyledi. Zeren, “Ertuğrul bizim transfer listemizde var. Kendisi tecrübeli bir isim. Ancak şu ana kadar henüz görüşmemiz olmadı. Önümüzdeki hafta hem Fenerbahçe ile hem de Ertuğrul ile bir görüşmemiz olacak. Kadromuzda olmasını çok istiyoruz” dedi.

Samsunsonhaber.com

İlhan Demircioğlu/ Özel HaberEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da göç idaresine akın ettiler Samsun'da göç idaresine akın ettilerSamsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştı Samsun'da yeni korona kararları! Dikkat tedbirler sıkılaştıSamsun Valiliği'nden korona uyarısı! Samsun Valiliği'nden korona uyarısı!Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Saviçeviç 94. Yabancı Saviçeviç 94. Yabancı5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar? 5 Ağustos Çarşamba fındık fiyatları ne kadar?Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı... Rekor üstüne rekor! Bugünkü altın fiyatı...Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatları Dolar kuru bugün ne kadar? 5 Ağustos 2020 dolar ve euro fiyatlarıSamsunspor'da İkinci Kamp Başladı Samsunspor'da İkinci Kamp BaşladıSamsun'da kaza! Çok sayıda yaralı Samsun'da kaza! Çok sayıda yaralı