Samsunsporlu taraftarlardan dev kutlama

Samsunspor`a yakışır kutlama. Taraftar kulübün 52. kuruluş yıldönümününü meşalelerle kutladı

Samsunsporlu taraftarlardan dev kutlama

Yaklaşık 3 bin Samsunsporlu taraftarlar, kulübün 52. kuruluş yıldönümünü 1 km uzunluğunda insan zinciri oluşturarak meşalelerle kutladı. 

Samsunspor taraftarları, kulübün kuruluşunun 52. yıl dönümü dolayısıyla etkinlik düzenledi. Sahil Yolu’nda bulunan Tütün İskelesi’nden Doğu Limanı’na kadar uzanan 1 km’lik insan zinciri oluşturan taraftarlar, yaktıkları kırmızı renkli meşalelerle şehri aydınlattı. Tütün İskelesi’ne “Şampiyonluk İnancıyla Yüreğini Koy” yazılı pankart asan taraftarlar, marşlar okuyarak kutlama yaptılar.

Yapılan etkinlik hakkında bilgi veren tribün lideri Melih Demirbaş, “Bu sene tüm iş adamlarını, esnafları, siyasetçileri, şehrin ileri gelenlerini Samsunspor’un şampiyonluğu yolunda birlik ve beraberliğe davet ediyorum. ‘O sene bu sene’ diyorum. Allah’ın izniyle bu sene Samsunspor’umuz Süper Lig’e çıkacak. Olması gereken yerde olacak. Bugün bizim doğum günümüz. En güzel şekilde doğum günümüzü kutluyoruz. Bütün Samsun halkı burada. Bu şehir inandı. Herkesi bu inançla birlik ve beraberliğe davet ediyorum. Bu sene Şampiyon olacağız” dedi.

Yaklaşık bin meşalenin yakıldığı gösteriler, marşlarla ve eğlencelerle gece geç saatlere kadar sürdü.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)