Ölü bulunan çift toprağa verildi

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evlerinde ölü bulunan ve şofbenden sızan gazdan zehirlendikleri tahmin edilen karı-koca toprağa verildi.Bahçelievler Mahallesi 312. Sokak’taki bir evde dün meydana gelen olayda, Vezirköprü Belediyesinde memur...

Ölü bulunan çift toprağa verildi

Samsun’un Vezirköprü ilçesinde evlerinde ölü bulunan ve şofbenden sızan gazdan zehirlendikleri tahmin edilen karı-koca toprağa verildi.

Bahçelievler Mahallesi 312. Sokak’taki bir evde dün meydana gelen olayda, Vezirköprü Belediyesinde memur olarak çalışan Bayram Varol (58) ile eşi Neziha Varol(61), evlerinde banyo önünde zihinsel engelli çocukları Halil Varol tarafından ölü bulunmuştu.

Karı-kocanın cenazeleri otopsi işlemlerinin ardından Aydoğdu Mahallesi’ndeki evlerine getirilerek helallik alındı ve dua yapıldı. Bayram ve Neziha Varol’un cenazeleri öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından mahalle mezarlığına defnedildi.

Cenazeye Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis ve çok vatandaş katıldı. Varol çiftinin çevresinde çok sevildiği ifade edildi.

Çiftin oğlu Levent Varol, anne-babasını banyonun önünde yatar halde bulduklarını, 112’ye haber verdiklerini söyledi. Bayram ve Neziha Varol’un 1’i engelli 3 çocuğunun bulunduğu bildirildi.

Çiftim kesin ölüm sebebinin otopsi sonucunda belli olacağı öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldüSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar