Balkanların sağlık üssünde açık kalp ameliyatı

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde ilk defa bir hastanın 4 damarına bypass açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi.Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde 56 yaşında kadın hastaya yapılan başarılı operasyona İstanbul Mehmet Akif Ersoy...

Balkanların sağlık üssünde açık kalp ameliyatı

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde ilk defa bir hastanın 4 damarına bypass açık kalp ameliyatı gerçekleştirildi.

Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde 56 yaşında kadın hastaya yapılan başarılı operasyona İstanbul Mehmet Akif Ersoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi ekibi Doç. Dr. Korhan Erkanlı, Op. Dr. Ersin Kadiroğulları ile Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi ekibi Op. Dr. Ahmet Okyay, Op. Dr. İbrahim Türkücüoğlu, Op. Dr. Mustafa Edis katıldı.

Balkanların ’sağlık üssü’ olarak da nitelendirilen Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesinde artık teknoloji ve modern tıbbın yanında açık kalp cerrahisi gibi büyük ameliyatlar da uygulanmaya başladı. Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Selahattin Kat, `Kalbinizi ve damarlarınızı Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesine gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz` dedi.