Çöp konteynerine düşen Suriyeli çocuğu itfaiye kurtardı

Çöp konteynerine düşen Suriyeli çocuğu itfaiye kurtardı

Kocaeli`nin Gebze ilçesinde çöp konteynerine düşen 7 yaşındaki Suriyeli çocuk, itfaiye ekiplerince kurtarıldı.

İnönü Mahallesi 1946. Sokak`ta plastik atıkları almaya çalışan Suriyeli Olgan V. (7), dengesini kaybederek yer altındaki çöp konteynerine düştü.

Çocuğun çığlıklarını duyan çevredekilerin durumu haber vermesi üzerine olay yerine sağlık ve itfaiye ekipleri sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin sarkıttığı halata tutunan çocuk, konteynerden çıkarıldı. Korktuğu için ağlayan çocuğu sağlık ekipleri sakinleştirmeye çalıştı.

Gebze Fatih Devlet Hastanesine kaldırılan Olgan V`nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da cami avlusunda bıçaklı saldırı Samsun'da cami avlusunda bıçaklı saldırıUşak'ta motosiklet kazası; 1 ölü, 1 yaralı Uşak'ta motosiklet kazası; 1 ölü, 1 yaralıDenizlispor taraftarları galibiyetin ardından stat önünde 3 puanı kutladı Denizlispor taraftarları galibiyetin ardından stat önünde 3 puanı kutladıOlcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz' Olcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz'Olcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz' Olcay Şahan, 'Bugün çok önemli üç puan aldık, nefes alabildik, mutluyuz'Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir pua Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir puaLevent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum' Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum'Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir pua Denizlispor Başkanı Ali Çetin: 'Mutluyuz, gerçekten çok ihtiyacımız olan bir puaLevent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum' Levent Kartop: 'Maçı aldığımız için çok mutluyum'