Şampiyonlar 'Efsane güreşçi' Yaşar Doğu için Samsun'a geliyor

SAMSUN Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın himayelerinde efsane güreşçi Yaşar Doğu’nun 56’ncı ölüm yıldönümünde olimpiyat şampiyonu Taha Akgül, dünya şampiyonu...

Şampiyonlar 'Efsane güreşçi' Yaşar Doğu için Samsun'a geliyor

SAMSUN Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç’ın himayelerinde efsane güreşçi Yaşar Doğu’nun 56’ncı ölüm yıldönümünde olimpiyat şampiyonu Taha Akgül, dünya şampiyonu Rıza Kayaalp ve başpehlivan Recep Kara`yı Samsun’a getirecek.
Samsun Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç himayelerinde, efsane güreşçi Yaşar Doğu`nun ölümünün 56’ncı yılında önemli bir anma etkinliğine imza atacak. Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç`ın isteği doğrultusunda olimpiyat şampiyonu Taha Akgül, dünya şampiyonu Rıza Kayaalp ve başpehlivan Recep Kara`yı Samsun`a getirecek olan Samsun İl Müdürlüğü, şampiyonları 19 Mayıs Gençlik Kampı’nda genç sporcular ile buluşturacak.
SPORCULAR GÜREŞE TEŞVİK EDİLECEK
16 Ocak Pazartesi günü çok sayıda sporcu, antrenör ve gençlik kampında bulunan öğrencilerin katılımı ile gerçekleşecek olan söyleşi programında şampiyon güreşçiler Taha Akgül, Rıza Kayaalp ve Recep Kara, hem örnek aldıkları efsane güreşçi Yaşar Doğu’nun başarıları ile alakalı, hem de kendi başarı hikayelerini katılımcılarla paylaşacak. İlk kez Samsun’un ev sahipliği yapacağı bu anlamlı etkinlikle genç sporcuların özellikle güreş sporuna teşvik edilmesi planlanıyor.

FOTOĞRAFLIEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı? Samsunspor Kadrosunda Yer Alacaklar Mı?Samsunspor'a Tercüman Transferi Samsunspor'a Tercüman TransferiSamsunspor Basketbol'da Başantrenör Salman Samsunspor Basketbol'da Başantrenör SalmanMilli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama! Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan okulların açılmasına dair açıklama!Samsunspor'da Çift Antrenman Samsunspor'da Çift AntrenmanSamsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdi Samsun Valisi Dağlı koronavirüs iddialarına yanıt verdiSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKaradeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldı Karadeniz 14 yaşındaki çocuğun canını aldıSamsun'da TIR yangını Samsun'da TIR yangınıSamsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza Samsun'da fazla yolcu alan minibüslere ceza