Berlin’de saunada yangın: 3 ölü

Almanya’nın başkenti Berlin’de bir saunada çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti.

Berlin’de saunada yangın: 3 ölü

Almanya’nın başkenti Berlin’de bir saunada çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti.

Dumandan etkilenen sauna müşterileri ise çeşitli hastanelere kaldırıldı. Berlin itfaiyesi yetkilileri, 80 kişilik bir ekip ve 30 itfaiye aracıyla olaya müdahale ettiklerini ve yangını kısa bir zamanda kontrol altına aldıklarını açıkladı.

Olay anında Sauna Kulübünde 30 müşterinin olduğu, on beş müşteriye olay yerinde sağlık ekiplerinin müdahale ettiği, hastaneye kaldırılan yaralıların ise hayati tehlikelerinin olmadığı belirtildi.

Yangının çıkış nedeni araştırılırken, saunanın bulunuduğu 7 katlı binada oturanlar da tahliye edildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin' AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin'Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldıBakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat etti Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat ettiSamsun Atakum'da can pazarı Samsun Atakum'da can pazarıSamsun hava durumu 12 Temmuz Pazar Samsun hava durumu 12 Temmuz Pazar12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri 12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsun'da trafik durma noktasına geldi! Samsun'da trafik durma noktasına geldi!Karadeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar oldu Karadeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar olduSamsun'da çıktığı erik ağacı sonu oldu! Samsun'da çıktığı erik ağacı sonu oldu!