Çanakkale'de bir deprem daha!

Çanakkale'de bir deprem daha!

AFAD`tan son dakika açıklamaları peş peşe geliyor. AFAD açıklamasında `13:58`de Ayvacık açıklarında 5,3 büyüklüğünde, 14.03`te 4.1, 14:45`de ise 4,4 büyüklüğünde yeni bir deprem daha oldu` denildi.

Sabah 06.51`de 5.5 büyüklüğündeki sarsıntıyla başlayan deprem fırtınası, gün boyunca sürdü. Bölgede 100`den fazla artçı sarsıntı kaydedildi. İlk deprem İzmir ve İstanbul`da da hissedildi.

Ayvacık`a bağlı bazı köylerde köy evleri yıkıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin' AK Parti Gençlik Kolları Başkanı :'Lan fakirler beni rahatsız etmeyin'Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat etti Bakan Soylu'nun kayınpederi Samsun'da vefat ettiSamsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldı Samsun'da kıblesi yanlış cami 64 yıl sonra yıkıldıSamsun hava durumu 12 Temmuz Pazar Samsun hava durumu 12 Temmuz Pazar12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri 12 Temmuz Pazar Samsun namaz saatleri12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatları 12 Temmuz Samsun fındık fiyatları ne kadar? Güncel fındık fiyatlarıSamsun Atakum'da can pazarı Samsun Atakum'da can pazarıSamsun'da trafik durma noktasına geldi! Samsun'da trafik durma noktasına geldi!İstanbul'da Samsunspor zirvesi İstanbul'da Samsunspor zirvesiKaradeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar oldu Karadeniz'in dev dalgaları iki kişiye mezar oldu