Çanakkale'deki deprem

- Vali Tavlı: - "İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yok. Ekiplerimiz depremin meydana geldiği bölgede tarama çalışması yapıyor"

Çanakkale'deki deprem

 Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ayvacık`ta meydana gelen 5,3 büyüklüğündeki depreme ilişkin, ``İlk belirlemelere göre can ve mal kaybı yok. Ekiplerimiz depremin meydana geldiği bölgede tarama çalışması yapıyor.`` dedi.

Tavlı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ekiplerin yaptığı ilk belirlemelere göre can ve mal kaybının olmadığını söyledi.

Bölgede incelemelerin sürdüğünü aktaran Tavlı, ``Ekiplerimiz depremin meydana geldiği bölgede tarama çalışması yapıyor. Ayvacık kaymakamlığımız ve AFAD ekiplerimiz depremin merkez üssü olan Ayvacık ilçemizde kontrol çalışmalarını sürdürüyorlar. Depremin bu şekilde tamamlanmasını temenni ediyoruz. Hepimize geçmiş olsun.`` diye konuştu.



EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Önce kaza yapıp kaçmaya çalıştı, sonra gazeteciye saldırdı Önce kaza yapıp kaçmaya çalıştı, sonra gazeteciye saldırdıGalatasaray'a Marcao müjdesi Galatasaray'a Marcao müjdesiSamsung Note 5 Ekran Fiyatı Orjinal Ürün Telefon Parçası'nda Samsung Note 5 Ekran Fiyatı Orjinal Ürün Telefon Parçası'ndaYDS İş Ayakkabısı Fiyatları ve Modelleri İçin İşmont YDS İş Ayakkabısı Fiyatları ve Modelleri İçin İşmont