Karaaslan'dan yeni başkanlara tebrik

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Havza ve Atakum ilçe başkanlıklarına atanan Sebahattin Özdemir ve Haluk Köksoy'u kabul etti.

Karaaslan'dan yeni başkanlara tebrik

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Atakum İlçe Başkanlığına atanan Av. Haluk Köksoy ile Havza İlçe Başkanlığına atanan Av. Sebahattin Özdemir’i kabul ederek başarı dileklerinde bulundu.
AK Parti Genel Merkezinde Samsun İl Koordinatörü Karabük Milletvekili Cumhur Ünal ve AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel`in de hazır bulunduğu görüşmede Karaaslan, ataması yapılan her iki başkana da yeni görevlerinde başarı diledi.
Karaaslan başkanların yaklaşan referandum süreci öncesinde üstlendikleri görev ve sorumluluğun önemine işaret ederek, “Görevlerinizin ayrı ayrı hayırlı olmasını diliyorum. Önümüzde ülkemizin geleceği ilgilendiren çok önemli bir referandum süreci var. Teşkilatlar olarak hepimize büyük sorumluluklar düşüyor. Ben sizlerin sorumluluğu en yüksek hassasiyetle taşıyacağınıza inanıyor, yeni görevinizin tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca bu vesile ile önceki dönemde görev yapan ve emek veren başkanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var? Samsun BİM ve A101 aktüel ürünler kataloğunda bu hafta neler var?Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor? Samsunspor'a Polonya Ligi'nin Kralı Mı Geliyor?Samsun'da kaza! Yaralılar var Samsun'da kaza! Yaralılar varSamsun'da otomobil denize uçtu Samsun'da otomobil denize uçtuSamsun'da feci kaza can aldı Samsun'da feci kaza can aldıSamsunspor'da Polonya Ligi İddiası Samsunspor'da Polonya Ligi İddiasıSamsun'da torbacılar adliyede Samsun'da torbacılar adliyedeSamsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındı Samsun'da bıçaklı saldırı! Gözaltına alındıYüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Yüksel Yıldırım: 'F.Bahçe ve Beşiktaş'tan teklif aldık' Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin Samsun'da toprak kayması! Apartman sakinleri tedirgin