Samsun'da aranan 44 şahıs gözaltına alındı

Samsun'da aranan 44 şahıs gözaltına alındı

Samsun`da polisin 152 adrese yaptığı baskında çeşitli suçlardan aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 44 kişi gözaltına alındı. 
Emniyet Genel Müdürlüğünün koordinesinde ülke genelinde olduğu gibi Samsun`da da polis aranan şahısların yakalanmasında etkinliğinin artırılması ve süratle adalete teslim edilmesinin sağlanması için bugün eş zamanlı operasyon düzenledi. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Bürosu ekipleri ile merkez ilçe emniyet müdürlüklerinde görevli ekiplerden oluşan 96 ekip ve 334 polis 152 adrese eş zamanlı operasyon yaptı. Yapılan operasyonlarda çeşitli suçlardan aranan ve haklarında kesinleşmiş hapis cezası bulunan toplam 44 kişi gözaltına alındı. Yapılan aramalarda bir evde ise 1 adet pompalı tüfek ve 13 adet fişek ele geçti. 
Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar var Samsun'da silahlı çatışma ölü ve yaralılar varİkinci el araç fiyatları düşecek mi? İkinci el araç fiyatları düşecek mi?Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareket Samsun'da can dostlarından 'ibretlik' hareketSamsun'da silahlı saldırı Samsun'da silahlı saldırıSamsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldı Samsun'da tel örgülerden atladı kamyonun altında kaldıEmeklilere güzel haber: 625 lira ödenecek Emeklilere güzel haber: 625 lira ödenecekCan dostlarından 'ibretlik' hareket Can dostlarından 'ibretlik' hareket'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuru 'Kovid-19 Şikayet Hattı'na ihbar yağmuruSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsunspor'da İdman ve Laktak Testi Samsunspor'da İdman ve Laktak Testi