OSB toplantısı Vali Şahin'in başkanlığında yapıldı

SAMSUN merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Samsun Valisi İbrahim Şahin'in başkanlığında gerçekleştirildi.

OSB toplantısı Vali Şahin'in başkanlığında yapıldı

 SAMSUN merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Samsun Valisi İbrahim Şahin`in başkanlığında gerçekleştirildi.Samsun Merkez Organize Sanayi Bölgesi, Gıda Organize Sanayi Bölgesi ve Kavak Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı Samsun Merkez Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda yapıldı. Vali Bİrahim şahin`in başkanlık yaptığı toplantıya Tekkeköy Kaymakamı Günay Öztürk, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, OSB müdürleri ve müteşebbis heyeti üyeleri katıldı. Toplantıda Aralık 2016 ve Ocak 2017 dönemi denetim kurulu raporunun sunulması ve gündemdeki diğer maddeler görüşüldü.

 EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildiPolisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı Polisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı