Valilikten önemli uyarı

Samsun-Ankara karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle araç trafiğinin kontrollü olarak sağlandığı bildirildi.

Valilikten önemli uyarı

 Samsun-Ankara karayolunda yoğun kar yağışı nedeniyle araç trafiğinin kontrollü olarak sağlandığı bildirildi.

Valilikten yapılan açıklamada, Samsun-Ankara karayolunun Kavak-Havza istikametinde araç trafiğinin kontrollü olarak sağlandığı belirtildi.

Görüş mesafesinin 20 metreden az olması, zaman zaman oluşan aşırı tipi ve buzlanma nedeniyle tır, kamyon ve çekici araçların kontrollü bir şekilde karşılıklı geçişine izin verildiği belirtilen açıklamada, zincirsiz ve kış lastiği olmayan araçların geçişine izin verilmediği kaydedildi.

Açıklamada, `Sürücü ve vatandaşlarımızın mağdur olmaması için kış şartlarına uygun trafiğe çıkmaları ve kurallara uymaları önem arz etmektedir.` denildi.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Transfer Dönemi Başlıyor Transfer Dönemi BaşlıyorSamsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangın Samsun'da geri dönüşüm istasyonunda yangınPAYLAŞMAK PAYLAŞMAKMotosikletle seyir halindeyken öldü! Motosikletle seyir halindeyken öldü!Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğu Samsun'da kuğu ile balıkçıların dostluğuSamsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zarar Samsun'da yanan geri dönüşüm istasyonunda büyük zararSamsun hava durumu 3 Ağustos Pazartesi Samsun hava durumu 3 Ağustos PazartesiSamsun'da kaza can aldı Samsun'da kaza can aldıSamsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destek Samsun Büyükşehir Belediyesi'den alım garantili destekAltın bayram seyran dinlemedi! Altın bayram seyran dinlemedi!