Emekli İmam Gözyaşları İçerisinde Toprağa Verildi.

Emekli imam Mehmet Albayrak gözyaşları içerisinde toprağa verildi.Cenaze namazını kendisi gibi imam olan kardeşi Mustafa Albayrak kıldırdı.

Emekli İmam Gözyaşları İçerisinde Toprağa Verildi.

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Sebahattin Albayrak’ın babası, OMÜ Öğretim Üyesi Prof. Dr. Necdet Çamaş ile Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Necmi Çamaş’ın kayınpederi emekli imam Mehmet Albayrak gözyaşları içerisinde toprağa verildi. 

Yoğun kar yağışı altında Büyük Cami`de düzenlenen cenaze namazını kendisi gibi imam olan kardeşi Mustafa Albayrak gözyaşları içerisinde kıldırdı. Karla kaplı tabutu silen kardeşi Mustafa Albayrak, dakikalarca gözlerini tabuttan alamadı.

Cenazeye Vali İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Kaymakam Ali Fuat Türkeli, Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı İlhan Güngör ve çok sayıda seveni katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralı Karabük'te iki ayrı kaza : 1 ölü, 4 yaralıSerbest piyasada döviz fiyatları Serbest piyasada döviz fiyatlarıKeyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, Hastalık Keyfim yok, Nane molla, Ansagan, Dokken, Kahvaltı, HastalıkSANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreni SANKO Üniversitesi Tıp Fakültesi mezuniyet töreniSamandağ'da Kaza: 3 yaralı Samandağ'da Kaza: 3 yaralıŞehit polisler memleketlerine uğurlandı Şehit polisler memleketlerine uğurlandıTurkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imz Turkcell, Çin Kalkınma Bankası ile 500 milyon Euro tutarında kredi anlaşması imz(Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terör (Özel) İstanbul'da motosikletli magandanın 'drift', 'makas' ve 'tek teker' terörDoğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyor Doğa ve tarihin iç içe olduğu Aydın, üniversite adaylarını bekliyorDenizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor Denizli'de liseliler Türkiye'nin en başarılı üniversitelerine hazırlanıyor