Vali Şahin, Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

Bafra Belediye Kültür Merkezi'nde düzenlenen toplantıya katılan Şahin, mahallelerin sorunlarını, muhtarların dilek ve şikayetlerini dinledi.

Vali Şahin, Bafra'da muhtarlarla bir araya geldi

 Samsun Valisi İbrahim Şahin, Bafra`da muhtarlarla bir araya geldi.

Bafra Belediye Kültür Merkezi`nde düzenlenen toplantıya katılan Şahin, mahallelerin sorunlarını, muhtarların dilek ve şikayetlerini dinledi.

Şahin, burada yaptığı konuşmada, 15 Temmuz`un Türkiye için ikinci kurtuluş savaşı olduğu söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan`ın muhtarlara verdiği değerin bilindiğini dile getiren Şahin, `Biz de bu toplantıları devamlı yapma arzusundayız. Geçen yıl Büyükşehir Belediyesi böyle bir toplantı yapmış, bizler de iştirak etmiştik. İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda bu kez ilçe ilçe muhtarlarla toplantı yapıyoruz.` dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da ilçeleri yeniden inşa etmeyi amaçladıklarını belirterek, `Muhtarlarımız sayesinde mahallelerimizdeki sorunları çok daha iyi görebiliyoruz, ona göre müdahalede bulunuyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm mahallelerimize ve ilçelerimize eşit hizmet götürebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. En büyük sıkıntılarımızdan olan yol sorununun çözüme kavuşması için ekiplerimiz var gücüyle çalışıyor.` diye konuştu.

Toplantıya Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel ve Belediye Başkanı Zihni Şahin de katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar? 13 Ağustos Perşembe fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandı Samsun'da polis suçluyu kovalarken yaralandıSamsun için deprem uyarısı! Samsun için deprem uyarısı!Samsun'da arazi tartışması faciayla bitti Samsun'da arazi tartışması faciayla bittiAltın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatı Altın fiyatları düşüşte ama uzmanlar uyarıyor! Çeyrek altın ve gram altın fiyatıCovid19'un Kayıp Öğrencileri Covid19'un Kayıp ÖğrencileriSamsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptı Samsun'da araçlar domino taşı gibi birbirlerine çarptıSamsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkat Samsun'da tek tıkla binlerce lira dolandırıldı! Aman dikkatSamsun hava durumu 13 Ağustos Perşembe Samsun hava durumu 13 Ağustos PerşembeDolar ne kadar oldu? (13.08.2020) Dolar ne kadar oldu? (13.08.2020)