Bafra'da OSB Toplantısı

Bafra Karma ve Medikal İhtisas ve Tarıma Dayalı Sera Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısı Bafra Kaymakamlığında gerçekleşti. 

Bafra'da OSB Toplantısı

 Bafra Karma ve Medikal İhtisas ve Tarıma Dayalı Sera Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müteşebbis Heyeti toplantısı Bafra Kaymakamlığında gerçekleşti. 
Toplantıya Samsun Valisi İbrahim Şahin, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Göksel Başar ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.


Toplantı öncesi Vali Şahin, Bafra Kaymakamlık binasında bulunan ilçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek vatandaşlarla bir süre sohbet etti. Ziyaretin ardından Vali Şahin, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel’i makamını da ziyaret etti.
Daha sonra Vali Şahin’in başkanlığında gerçekleştirilen Bafra Karma ve Medikal İhtisas ve Tarıma Dayalı Sera Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti toplantısı yapıldı. Toplantıda, Ekim, Kasım ve Aralık 2016 dönemi denetim kurul raporu sunulup, gündemdeki diğer konular görüşüldü.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar? 9 Ağustos Pazar fındık fiyatları ne kadar?Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit oldu Samsun'da bir polis memuru kovalamacada şehit olduKaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit oldu Kaçan aracı kovalayan Yunus polisi kazada şehit olduValilikten şehit polis için açıklama Valilikten şehit polis için açıklamaAltın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatları Altın fiyatları düşer mi? 9 Ağustos canlı anlık altın fiyatlarıEdremit'te kaza: 1 yaralı Edremit'te kaza: 1 yaralıSamsun bugün de sıcaktan yanacak Samsun bugün de sıcaktan yanacakKaygan zeminde feci kaza: 4 yaralı Kaygan zeminde feci kaza: 4 yaralıKahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralı Kahramanmaraş'ta trafik kazası: 1 ölü, 3 yaralıSamsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı Samsun'da girdiği denizden sağ çıkamadı