UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası

“2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” kapsamında Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği tarafından 'UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası' programı düzenlenecek. Programda Kızılırmak Deltası'nın Unesco adaylık süreci de konuşulacak.

UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası

 “2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü” kapsamında Samsun Kızılırmak Deltası Koruma ve Geliştirme Birliği tarafından `UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası` programı düzenlenecek. Programda Kızılırmak Deltası`nın Unesco adaylık süreci de konuşulacak. 
Samsun Büyükşehir Belediyesi, 2 Şubat Dünya Sulak Alanlar Günü kapsamında düzenlenen `UNESCO sürecinde Kızılırmak Deltası` Programı için çalışmalarını tamamladı. 2 Şubat Perşembe günü saat 09.30`da Atakum Sanat Merkezinde düzenlenecek programa UNESCO Milli Komisyonu Başkanı Büyükelçi Hüseyin Avni Botsalı da katılacak. 
Fotoğraf sergisi açılışı ile başlayacak olan programda kısa film yarışmasının sonuçları açıklanacak ve ödül töreni gerçekleştirilecek. Doğru bir sulak alan hidrolojisi yönetiminde neler olmalıdır, Kızılırmak Deltası`nın adaylık süreci, UNESCO kriterleri, doğanın korunması gibi konuların konuşulacağı programda Kızılırmak Deltası’nın önemi bir kez daha katılımcılarla paylaşılacak.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandı OMÜ Rektörü Sait Bilgiç'in yerine Prof Dr. Yavuz Ünal atandıSamsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyor Samsun Valisi açıkladı! 15 Ağustos'ta açılıyorSamsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendi Samsun Üniversitesi'ne 5 yeni bölüm daha eklendiSamsun'da rekor korona cezası Samsun'da rekor korona cezasıSamsun'da uyuşturucu ve silah operasyonları Samsun'da uyuşturucu ve silah operasyonlarıSamsun'da traktör can aldı Samsun'da traktör can aldıSamsun'da buraya giden şifa buluyor Samsun'da buraya giden şifa buluyorSamsun'da döviz fiyatları Samsun'da döviz fiyatlarıSamsun'da kahvehane sahibi öldürüldü Samsun'da kahvehane sahibi öldürüldüSamsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar Samsun'da dolandırıcılar iş başında! Böyle kandırıyorlar