VALİ İBRAHİM ŞAHİN “SAMSUNSPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”

Samsunspor ile ilgili samsunsonhaber.com’a açıklama yapan Samsun Valisi İbrahim Şahin “Yeni Malatyaspor galibiyeti ile takımımız bu kötü gidişe dur demiştir.

VALİ İBRAHİM ŞAHİN “SAMSUNSPOR HAK ETTİĞİ YERE GELECEK”

Samsunspor ile ilgili samsunsonhaber.com’a açıklama yapan Samsun Valisi İbrahim Şahin “Yeni Malatyaspor galibiyeti ile takımımız bu kötü gidişe dur demiştir. Önümüz deki maçlarda futbolcularımızın, aynı gayret başarıyı göstereceğinden hiçbir şüphemiz yok.”dedi.
Samsunspor’un zor bir sezon geçirdiğini vurgulayan Vali Şahin “Geçmişe sünger çekerek bir sonraki maçlara bakmalıyız. Bu sezon ligi hak ettiğimiz üst sıralara gelerek bitirmeliyiz. Önümüzdeki sezon ise geçmişten ders alarak, hatalarımızı ve eksiklerimizi düzelterek yeni sezona başlangıç yapmamız gerekmektedir. Her maça heyecanımızı kaybetmeden gelmeliyiz ve 19 Mayıs Stadını doldurmalıyız. ”diye konuştu.
Samsunspor’un Samsun için çok önemli bir marka olduğunu vurgulayan Vali İbrahim Şahin “ Ben Samsunluyum diyen herkes takımından desteğini esirgememeli, yeni yapılan stad Samsunspor için büyük bir nimet ve şehre ayrı bir ivme kazandıracak. Samsunspor’un eski günlerdeki gücüne kavuşması için herkes üzerine düşen görevi yapmalı. Samsunspor maçları olduğu gün iş planımı maç saatine göre yapmaya çalışıyorum, şehrimizin takımına destek verebilmek için, herkes bu düşüncede olmalı. Bu vesile ile Samsunspor için büyük şans olan Samsunspor taraftarlarına da yaz, kış demeden her koşulda takımımızı destekledikleri için teşekkür ederim.” dedi.

Haber: Mücahit AKDUMANEN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Durağan'da orman yangını yeniden alevlendi Durağan'da orman yangını yeniden alevlendiSamsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı Samsun'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralıManisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı Manisalı dağcılar Süphan Dağının zirvesinde bayramı kutladı