YÖK Başkanı Bugün Samsun'da

YÖK Başkanı Bugün Samsun'da

Yükseköğretim Kurumu (YÖK), tarihinde ilk kez üniversitelerde öğrenci ve akademisyenlere yönelik olarak “YÖK Sağlık Söyleşileri” başlığı altında güncel sağlık konularının ele alınacağı söyleşiler düzenliyor.
Her ay farklı bir bölgedeki üniversitede gerçekleştirilecek olan söyleşilerin ilki 5 Ocak Perşembe günü 13.30’da, Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesinde(OMÜ) düzenlenecek. Prof. Dr. Rüstem Aşkın tarafından gerçekleştirilecek olan söyleşide “Sağlıkta şiddet, hekime saygı” konusu ele alınacak.
Söyleşi üniversitenin tüm akademisyen ve öğrencilerine açık olarak gerçekleştirilecek ve söyleşiye YÖK Başkanı Prof. Dr. M. A. Yekta Saraç ile YÖK üyeleri de katılacak.
Söyleşi sonrasında söyleşiye katılan tüm akademisyen ve öğrencilerin YÖK Başkanı Saraç’a duygu ve düşüncelerini ifade ederek soru sorabilecekleri “soru-cevap” bölümünün gerçekleştirilmesi de planlanıyor.
Söyleşi, 5 Ocak Perşembe saat 13.30’da Ondokuz Mayıs Üniversitesi Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi Mavi Salon’da başlayacak.EN ÇOK OKUNANLAR

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da kanlı infaz Samsun'da kanlı infazSamsun'da vakalar artıyor mu? Bakan Fahrettin Koca Samsun'a bağlandı Samsun'da vakalar artıyor mu? Bakan Fahrettin Koca Samsun'a bağlandıSamsunspor'a Hollandalı Golcü Samsunspor'a Hollandalı GolcüSamsun'da korona testi kuyruğu Samsun'da korona testi kuyruğuSamsunspor'da hedef süper lig Samsunspor'da hedef süper ligSamsun'da başından vurulan bir kişi öldü Samsun'da başından vurulan bir kişi öldüTunceli'de motosiklet kazası: 2 yaralı Tunceli'de motosiklet kazası: 2 yaralıZincirleme kazaya karışan kadın sürücü kendini görüntüleyen gazeteciye saldırdı Zincirleme kazaya karışan kadın sürücü kendini görüntüleyen gazeteciye saldırdıKendi düğünü için Muş'a gidiyordu, kazada hayatını kaybetti Kendi düğünü için Muş'a gidiyordu, kazada hayatını kaybettiKorona testi kuyruğu Korona testi kuyruğu