Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Büyülüyor! Reytingler Beklentinin Üzerinde

Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncu Kadrosu Büyülüyor! Reytingler Beklentinin Üzerinde

Amasya Üniversitesi'nin yeni rektörü Prof. Dr. Ahmet Hakkı Turabi, her sabah mesaisine kampüs ve üniversite çevresinde bisikletiyle tur atarak başlıyor. Türkiye'nin ilk Türk din musikisi profesörü olan Turabi, yaklaşık yarım saat süren bisiklet turunun ardından makamına geçiyor.

AÇIKLAMA 24 Temmuz Pazartesi günü ekranlarda ilk kez seyirciyle buluşan Ruhun Duymaz dizisi, başlangıç iki bölümüyle oldukça büyük bir çıkış yakaladı. Bu dizinin ilk yayınına şahit olan izleyiciler ve diziye duyduğu merakı gizleyemeyenler, şimdi dizinin konusu ve oyuncu kadrosu hakkında daha fazla bilgi edinmeye yönelmiş durumda. İşte bu yapıma dair özgün bilgiler... OYUNCU KADROSU

  • Ruhun Duymaz Ece Çetinel karakteri (Burcu Özberk)
  • Ruhun Duymaz Onur Karasu karakteri (Şükrü Özyıldız)
  • Ruhun Duymaz Civan Koral karakteri (Tuğrul Tülek)
  • Ruhun Duymaz Hilal Koral karakteri (Aslı Sümen)
  • Ruhun Duymaz Müfit karakteri (Şehsuvar Aktaş)
  • Ruhun Duymaz Handan Koral karakteri (Zuhal Gencer)
  • Ruhun Duymaz Ayla karakteri (Ülkü Duru)

RUHUN DUYMAZ DİZİSİNİN KONUSUDizi, Onur Karasu (Şükrü Özyıldız) adındaki genç bir istihbarat ajanının hikayesini anlatıyor. Onur, Türkiye'nin önde gelen kuyumculuk şirketlerinden birinin sahibi olan Civan Koral (Tuğrul Tülek)'ı uzun bir süredir gözlemlemektedir.Ruhun Duymaz Dizisi Oyuncu Kadrosu ile Büyülüyor! Reytingler Beklentinin Üzerinde Ancak Civan, kuyumculuk işini bir paravan olarak kullanarak yasadışı işlere bulaşmıştır ve aynı zamanda bir suç örgütünün Türkiye temsilcisidir. Onur, Civan'ın bu yasadışı işlerle ilgili kanıtları evinin kasasında sakladığına inanır. Bu nedenle Onur, Civan'ı yakalamak ve delillere ulaşmak için Civan'ın kardeşi Hilal (Aslı Sümen) ile yakınlaşır. Ancak planı, Hilal'in yakın arkadaşı Ece (Burcu Özberk) tarafından sekteye uğratılır. Onur ve Ece, zıt kutuplara ait iki kişi olarak bir araya gelir ve istemeden birlikte çalışmak zorunda kalır. Ruhun Duymaz dizisi, izleyicilere heyecan verici bir hikaye sunarken, karakterler arasındaki çatışma ve gerilimi de unutulmaz bir şekilde aktarıyor. Bu dizi, yeni bir soluk getiren özgün bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER