Yatak Baza Başlık Setleriyle Yatak Odasında Uyumu Yakalayın

Yatak Baza Başlık Setleriyle Yatak Odasında Uyumu Yakalayın

Çoğu yatak odası sadece uyumak için dekore edilse de aslında yatak odaları uyuduğunuz bir odadan çok daha fazlasıdır.

Dinlenme, kitap okuma, hazırlanma gibi süreçlerde de sık kullanılan yatak odalarının dekorasyonu oldukça önemlidir. Gardırop, makyaj masası, şifonyer, puf, yatak, perde ve halı dahil olmak üzere tüm eşyalar yatak odasının vazgeçilmez bir parçasıdır. Aynı zamanda dekorasyon stilinin de belirleyici unsurlardır. Çünkü seçilen her mobilya odanın odak noktası haline gelebilir, klasik bir stili moderne dönüştürebilir. Yatak, baza ve başlık setleri ise odanın büyük bir bölümünü kapladığı için bir puf ya da şifonyerden daha belirleyicidir. Bu nedenle yatak odaları dekorasyonu söz konusu olduğunda yatak, baza ve başlık set çeşitlerinin hem birbiriyle hem de odanın kalan stili ile uyumlu olması gerekir.

Her Dekorasyona Uyumlu Yatak, Baza ve Başlık Setleri

Yatak setleri tek ya da iki kişilik fark etmeksizin, yatak, baza ve başlıktan oluşur. Ayrıca bu üçlü setlerde 90x190cm ve 200x200cm arasında birçok ölçü bulunur. Bu sayede genç ya da çift odası düzenlerken kullanım alışkanlıkları ve en önemlisi odanın boyutlarını göz önünde bulundurarak dilediğiniz ölçüyü rahatlıkla seçebilirsiniz. Öte yandan bu nefes alan, dört mevsim kullanıma uygun yataklarla oluşturan setlerde stilde oldukça önemlidir. Çünkü uyum öncelikle renk ve tasarımla ilgilidir. Yatak odalarının her zaman evin diğer bölümlerine göre dinlendirici ve huzurlu bir ortam olması tavsiye edilir. Bu nedenle tek ya da çift kişilikyatak baza başlık set çeşitleri odanın diğer renkleriyle uyumlu olmalıdır. Örneğin hoş bir atmosfer yaratmanıza yardımcı olan gri, bej, kum, vizon ve krem gibi pastel tonları tercih edebilirsiniz. Bu sayede daha canlı perde ve halı seçerek odada kontrast etki elde edebilirsiniz. Ayrıca tamamen pastel tonlarla dekore edilmiş sakin bir yatak odası için çift, tek kişilik yatak baza başlık setlerini vizon, gardırop, makyaj masası, şifonyer gibi mobilyaları beyaz, tekstil ürünlerini ise tarçın-hardal arası tonlarda seçebilirsiniz.

İskandinav, Klasik ve Modern Yatak Setleri ile Şık Yatak Odaları

Yatak baza başlık setlerinin sunduğu renk ve tasarım çeşitliliği sayesinde göz yormayan aksine her girdiğinizde huzurlu hissettiren bir yatak odası dekore etmek oldukça kolaydır. Puffy koleksiyonlarında yer alan yatak baza başlık çift kişilik ve tek kişilik setler, ihtiyacınız olan konforu, dayanıklılığı ve şık görünümü elde etmenize yardımcı olur. Bununla birlikte gece terlemeyi önleyen özel kumaş seçenekleri, ekstra depolama alanı sağlayan bazalar ve dekoratif başlıklar yatak setlerinin öne çıkan özellikleri arasındadır. Yatak setleri klasikten moderne İskandinav'a kadar pek çok stile hitap eder. Setlerde yer alan yataklar ise Puffy'nin özel teknolojileriyle geliştirildiği için hava kapsülleri, omurga desteği, pamuk-yün kumaş karışımı, sarsıntı önleyici özelliklerle donatılır. Bu sayede hem görsel hem de konforlu kullanım açısından ideal yatak, baza başlık setlerine sahip olabilirsiniz. Zarif şıklıkları ile öne çıkan başlık, uyku kalitesini artıran yatak ve hayatı kolaylaştıran baza seçenekleri ile dilediğiniz seti oluşturabilirken hazır olarak sunulan setleri de tercih ederek yatak odanızda hoş bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yatak Seti Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yatak seti seçimlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsur boyuttur. Yatak odanızın sahip olduğu alanı ölçerek ihtiyacınız olan yatak büyüklüğüne karar verebilirsiniz. Öte yandan fiziksel ihtiyaçlarınıza göre yatak modeline karar verebilir ve bu özelliklere sahip yatak, baza başlık setini kolaylıkla bulabilirsiniz. Puffy yatak setleri, hemen her ihtiyaca yönelik özelliklerle üretildiğinden ürünlerin tasarımlarına göre seçim de yapabilirsiniz. Daha sade tasarımlarla zarif bir yatak odası düzenleyebilir ya da daha gösterişli modellerle yatağınızı odanın merkezine yerleştirebilirsiniz. Ayrıca yatak baza başlık fiyatları da seçim söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir.

Puffy yatak koleksiyonları hem boyut hem de fiyat açısından sizlere birçok seçenek sunar. Bu sayede çift kişilik yatak baza başlık fiyatları, 140, 150, 160, 180 ve 200 cm ölçüleri ile sunulduğundan fiyat farkı vardır. Ayrıca model, tasarım ve özellikleri de fiyat değişikliklerine neden olur. Tek kişilik yatak baza başlık fiyatları ise 90,100, 120 en, 190-200 cm boy uzunluklarına göre değişir. Diğer yatak setlerinde olduğu gibi teknolojileri ve tasarımları da fiyat farkı yaratabilir. Bu sayede ihtiyaçlarınızı karşılayan ve bütçenize uygun yatak setini rahatlıkla seçebilirsiniz. Siz de huzurlu bir yatak odası dekore etmek isterseniz yatak setleri başta olmak üzere ev tekstili ve tamamlayıcı ürünleri Puffy koleksiyonlarında bulabilirsiniz.

İLGİLİ HABERLER

Bakan Kurum: 'Turgut Reis Mahallemize bir mesire alanı millet bahçesi kazandırıyoruz'

Bakan Kurum: 'Turgut Reis Mahallemize bir mesire alanı millet bahçesi kazandırıyoruz'

Ordu'da bunalıma giren genç iskeleden denize atladı

Ordu'da bunalıma giren genç iskeleden denize atladı

Arıza yapan kamyon zincirleme kazaya sebep oldu: 2 kişi yaralandı

Arıza yapan kamyon zincirleme kazaya sebep oldu: 2 kişi yaralandı

Amasya'da yanan otomobil alev topuna döndü

Amasya'da yanan otomobil alev topuna döndü

Bakan Bozdağ'ın oy kullandığı sandıkta Erdoğan kazandı

Bakan Bozdağ'ın oy kullandığı sandıkta Erdoğan kazandı