Numan Kurtulmuş; 'Altılı masa daha ne istediğini bilmiyor'

Numan Kurtulmuş 'Altılı masa daha ne istediğini bilmiyor'

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Samsun'da altılını masayı eleştirdi.

Samsun'da bulunan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş; ''Altılı masanın gündemi sadece adayları. Bu aday kim olursa olsun ekonomi politakanızı belirlediniz mi? '' dedi.

'MİLLET GEREKEN CEVABI SANDIKTA VERECEK'

Numan Kurtulmuş; '' Masa ortaklarından bir tanesi çıktı, ikinci Kemal Derviş olayı gibi gitti ithal ekonomi danışmanları getirdi. Türkiye'nin dış politikasının nasıl olacağını planladınız mı? Bu aday kim olursa olsun sağlık veya eğitim politakanızı, yol haritanızı çizdiniz mi? Sadece Türkiye'yi 'Diktatörden kurtaracağız' sloganı ile Tayyip Erdoğan gitsin de, nasıl giderse gitsin diye politika sürdürenlere, bu millet gereken cevabı sandıkta verecektir. Bunlar ne istediklerini bile bilmiyorlar. Parlamenter sistem gelecek diye ortaya koydukları argümanları incelediğimizde, yarı başkanlık sisteminden bahsettiklerini gördük'' açıklamasında bulundu

Numan Kurtulmuş; 'Altılı masa daha ne istediğini bilmiyor'

"AK Parti'nin trendi yükseliyor"
Seçim çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Prof. Dr. Numan Kurtulmuş, "Türkiye'nin 4 bir yanında vatandaşlar ile bir arada oluyoruz. 2023 seçim çalışmalarına hızlandırarak yolumuza devam ediyoruz. Yaz aylarından itibaren Türkiye'nin her yerinde AK Parti'nin trendi yükseliyor, cumhurbaşkanımıza olan destek artıyor. Bizim cephemizde bu olurken karşı taraftaki 6 artılı masa her gün başka fikir ve anlayış farklılıkları ortaya koyarak Türkiye'yi yönetemeyeceklerini, iç tutarsızlıklarını millete aktarıyorlar. Milletimiz mayıs ayında gerçekleştirilecek seçimlerde Türkiye yüzyılının kapılarını sonuna kadar açarak, Cumhurbaşkanımızı yeniden seçecektir. Cumhur ittifakı ve AK Parti parlamentoda çoğunluğu elde edecek, Türkiye bu istikametindeki yürüyüşe devam edecektir. Bu seçimler, 20 yıldır yapılan eser ve hizmet siyasetinin millet tarafından onaylanacağı seçim olacaktır. 2. olarak ise Türkiye'nin istikamet tayininin gerçekleştireceği seçim olacaktır. Onun için Türkiye yüzyılı vizyonuyla ortaya çıkıyoruz" dedi.

Samsun Ak Parti İl Başkanı, Milletvekilliği için istifa edecek mi?

Numan Kurtulmuş Samsun'da konuştu! ' İsveç'in NATO'ya girişini onaylamayacağız'

İLGİLİ HABERLER

Ladik'te deprem olmaması bir mucizedir

Ladik'te deprem olmaması bir mucizedir

Samsun'da deprem!

Samsun'da deprem!

Samsun Valiliği'nden önemli deprem açıklaması

Samsun Valiliği'nden önemli deprem açıklaması

Fındık fiyatlarında son durum ne? İşte 8 Şubat fındık fiyatları

Fındık fiyatlarında son durum ne? İşte 8 Şubat fındık fiyatları

Samsun'da deprem paniği! Okullar boşaltıldı

Samsun'da deprem paniği! Okullar boşaltıldı