Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

İktidarsızlık, cinsel ilişki için yeterli bir ereksiyonun sağlanmasında ve sürdürülmesinde sürekli zorluk olarak tanımlanır. Sebepler çoğunlukla tıbbi nitelikte olmakla birlikte sertleşme sorunu tedavisi mutlaka gereklidir.

Çok sayıda reçeteli ilaç, eğlence amaçlı ilaçlar, alkol ve sigara içmek iktidarsızlığa neden olabilir. Penise yerleştirilen penis protezi adı verilen yapay çubuklar bu soruna kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

İktidarsızlık, cinsel ilişki için yeterli bir ereksiyonun sağlanmasında ve sürdürülmesinde sürekli zorluk olarak tanımlanır. Sebepler çoğunlukla tıbbi nitelikte olmakla birliktesertleşme sorunu tedavisi mutlaka gereklidir. Çok sayıda reçeteli ilaç, eğlence amaçlı ilaçlar, alkol ve sigara içmek iktidarsızlığa neden olabilir. Penise yerleştirilenpenis protezi adı verilen yapay çubuklar bu soruna kalıcı bir çözüm sunmaktadır.

Penis Protezi Ameliyatına Hazırlık

Öncelikle diğer tüm tedavi seçenekleri düşünülmelidir. Beklentilerinizi ve endişelerinizi doktorunuza bildirin. Kişisel tercihlere göre tasarlanmış farklı türde protezler geliştirilmiştir. Tercihlerinize uygun penil protez tipini seçmeniz gerekeceğinden, bu seçeneklerin her birinin artılarını ve eksilerini bilmelisiniz.

Üç Parçalı Penis Protezi

Şişme özelliğine sahip cihazlar en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan tiptir. Üç parçalı penil protez ile karın duvarının altına bir sıvı rezervuarı yerleştirilir. Pompa ve çıkış valfi skrotumda bulunur. Penisin içinde iki adet şişme özellikli balon çubuk bulunmaktadır. Bu silindirler sıvıyla dolduğunda sertleşir ve penisinizdeki kan odalarının işlevini taklit eder.

Cinsel ilişki gerektiğinde protez hemen kullanıma hazır hale gelir ve sertleşmeyi sağlar. Görünüş açısından maksimum ereksiyonu saniyeler içerisinde gerçekleştirir. İsterseniz onu saatlerce sert tutabilir ve istediğiniz kadar seks yapabilirsiniz. Daha sonra kullanım dışı zamanlarda söndürerek, istirahat halinde muhafaza edebilirsiniz.

İki Parçalı Penis Protezi

İki parçalı penil implantlarda ereksiyon kuvveti genellikle 3 parçalı bir implanttan biraz daha az dayanıklıdır. Bu pompanın çalışması için daha fazla kuvvet gerekebilir, ancak daha az el becerisi gereklidir. El fonksiyon bozukluğu olan bir kaza veya ameliyatta yaralanmış felçli veya engelli kişiler için son derece faydalıdır.

Yarı Sert Bükülebilir Penis Protezi

Diğer birpenis protezi türü ise şişmeyen, yarı sert çubuklardır. Takıldıktan sonra, bu cihazlar her zaman yarı sert kalacaktır. Seks yapmak için penisinizi vücudunuza karşı dik olarak konumlandırabilirsiniz. Bükülebilir tip esnek implantlar, her zaman büyük bir penise sahip olmanızı sağlar. Böylece iç çamaşırda veya mayoda her zaman dolgun yapısı ile çoğu kadın için çekici bir izlenim sunmaktadır.

Sertleşme Sorunu Tedavisi Ve Penis Protezi Ameliyatı

Penis Protezi Faydaları

Birçok erkek, aşağıdaki faydaları sağladığı içinsertleşme sorunu tedavisiolarak medikal yöntemler yerine bir implantı tercih etmektedir:

-Maksimum sertlikte ve iri bir görünümle tatmin edici bir ereksiyon,
-İstenildiği sürece sert kalabilme ile saatlerce ilişki imkanı,
-Ereksiyonun ne zaman oluşacağını kontrol etme yeteneği. Yani bir erkeğin penisinden beklediği neredeyse her şeyipenis protezi fazlası ile sunmaktadır

Daha fazla bilgi için https://www.andromed.com.tr/sertlesme-sorunu-tedavisi-ve-penis-protezi sitesini ziyaret ediniz.

İLGİLİ HABERLER

Erzincan'da trafik kazası: 2 yaralı

Erzincan'da trafik kazası: 2 yaralı

Karadeniz gazını 'Peçenek' dağıtacak

Karadeniz gazını 'Peçenek' dağıtacak

Bursa'da eğitim uçağı düştü!

Bursa'da eğitim uçağı düştü!

Kocaeli'deki feci kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Kocaeli'deki feci kazada ölü sayısı 2'ye yükseldi

Hatay'da orman görevlisini şehit eden kaçak avcılar yakalanarak tutuklandı

Hatay'da orman görevlisini şehit eden kaçak avcılar yakalanarak tutuklandı