Optimum Fayda ve Kalite İçin Onno Medical'i Tercih Edin

Optimum Fayda ve Kalite İçin Onno Medical'i Tercih Edin

Sağlık söz konusu olduğunda her zaman için en çok gereksinim duyulan ürünler arasında ilk sıralarda tıbbi ürünler gelmektedir.

Sağlık söz konusu olduğunda her zaman için en çok gereksinim duyulan ürünler arasında ilk sıralarda tıbbi ürünler gelmektedir.Covidien ve Baxter gibi bu alanda faaliyet gösteren dünya lideri markalar her tür tıbbi ürünün geliştirilmesi ve üretilmesi konusunda sektörlerine yön veren isimler olarak ön plana çıkmaktadır. ÜlkemizdeOnno Medical kalitesi ve güvenilirliğinden yararlanarak Covidien ve Baxter ürünlerine ulaşma imkanı bulunmaktadır. Covidien ve Baxter markaları tüm ürünlerini hasta sonuçlarının çok daha iyi noktalara taşınmasını sağlamak amacıyla tasarlayan ve üreten markalar olarak sektörlerine yön vermektedir.

Covidien uzmanlığı ve kalitesiyle üretimi ve dağıtımı gerçekleştirilmekte olan cerrahi cihazlar ve sarf malzemeler; metabolik , jinekoloji, üroloji, spor cerrahisi, genel cerrahi, fıtık tamiri ve spor cerrahisi başta olmak üzere çeşitli cerrahi dallarında gerçekleştirilen açık ve minimal invasive işlemlerde kullanılmak üzere tasarlanmaktadır.

Baxter markasının temel önceliği ise daha kişiselleştirilmiş ve daha akıllı bakım sağlama ve dönüşüm getiren yeniliklere imza atmak olarak tanımlanabilir. Bu sayede bakım verimliliğini sağlama, bakım sonuçlarını iyileştirilme, evde, hastanede ya da alternatif ortamlarda bakıma erişimi genişletme imkanını elde etmek mümkündür.

Baxter Kalitesi Onno Medical'de

Dünyanın önde gelen markalarından biri olan Baxter 60 yıldan fazladır periton diyalizi (PD) ve hemodiyaliz (HD) konularında öncü bakım çalışmalarına odaklanmak için nefroloji topluluğuyla iş birliği yapmaya devam etmektedir. Bunun sonucunda yenilikçi vizyonunu, genişletilmiş hemodiyaliz ve uzaktan hasta yönetimi gibi yeni tedavilerle sürdürme konusundaki çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürmektedir. Baxtr benimsediği hizmet anlayışı çerçevesinde; bakıma erişimi farklı yollarla genişletme amacıyla ev ve merkez gibi farklı yerlerde bakım yapılmasını destekleyen aynı zamanda uygulama yönetimi verimliliğini artıran farklı hizmetleri ve teknolojileri sağlayarak yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Baxter'ın kaliteli bakıma olan taahhüdü, mevcut bakım modelleri iyi olmasına karşın bu bakım modellerini anlamlı yeniliklerle genişletme fırsatı olduğuna dair inancından kaynaklanmaktadır. Ayrıca yenilik, psikolojik ve fiziksel bakım yükünü azaltmayı sağlayacak tedavi lojistiğini basitleştirmek Baxter'ın temel öncelikleri arasında yer almaktadır.

Baxter'ın global ürün portföyü; klinisyenlerin, hastanede yatarak tedavi gören, yoğun bakım ünitelerinde, ameliyathanede, diyaliz kliniğinde ve evde hastaların tedavi edilmesi aşamasında daha verimli ve etkili olmasına kritik düzeyde katkı sağlamaktadır. Ayrıca Baxter hasta sonuçlarını iyileştirme, yaşamı tehdit etmeden önce olası komplikasyonları önleme ve toplam maliyetleri düşürürken bakıma erişimi artırmayı sağlayacak yeni ve etkili yollar bulma odağında çalışmalarını sürdürmektedir.

Baxter geniş çeşitliliğe sahip ürün yelpazesi ile özellikle genişletilmiş hemodiyaliz ve uzaktan hasta yönetimi tedavilerine önemli ölçüde katkı sağlayan bir isimdir.Baxter akut ve kronik diyaliz tedavileri başta olmak üzere steril IV solüsyonları, parenteral beslenme tedavileri, jenerik enjekte edilebilir farmasötikler, sızdırmazlık ürünleri, infüzyon sistemleri ve cihazları, inhale anestezikler ile cerrahi hemostat ve sızdırmazlık ürünleri gibi çeşitli alternatifler içeren geniş temel sağlık ürünleri portföyü ile dikkatleri üzerin çekmektedir.

Markanın küresel ayak izi ile ürün ve hizmetlerinin kritik yapısı aynı zamanda gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerde sağlık hizmetlerine erişimin genişletilmesi noktasında son derece önemli bir rol üstlendiği açıkça görülmektedir. Baxter'ın dünya çapındaki çalışmaları, hasta bakımını mümkün kılan yeni nesil sağlık hizmeti yeniliklerinin ilerletilmesi için şirketin tıbbi atılımlardan meydana gelen zengin mirasına dayanmakta ve bu mirasın daha zenginleştirilerek sonraki nesillere aktarılması hedeflenmektedir.

PRISMAFLEX Sistemi; akut böbrek yaralanması sorunu bulunan kritik hastaların iyileşme sürecini destekleme amacıyla  BAXTER'ın uzman ekibi tarafından titizlikle tasarlanmıştır. Son derece yenilikçi bir sistem olarak ön plana çıkan PRISMAFLEX Sistemi esnekliğiyle dikkat çekmektedir.  Spesifik hasta gereksinimlerine göre uyarlanma özelliğine sahip olan çok yönlü platform sayesinde çeşitli tedavilerde istekleri başarılı bir şekilde karşılama konusunda önemli bir görev üstlenmektedir.

En uygun tedavinin uygulaması için hasta kimyasını sıvı çıkışıyla dengelemeye sıvı algoritmaları yardımcı olmaktadır. Herhangi bir zamanda hastanın 7 ml sıvı doğruluğu içerisinde ne kadar tedavi aldığını izleme imkanı bulunmaktadır. Zamanın ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda PRISMAFLEX'in tedaviyle ilgili otomatik ayarlamalar ve anında görsel geri bildirim sağlayarak yardımcı olmasının son derece büyük bir avantaj olduğu açıkça fark edilmektedir. PRISMAFLEX Sistemi sayesinde zamanın makinelerin yönetilmesi için harcanması gerekliliği ortadan kalkmaktadır. Bunun yerine sağlık profesyonelleri ilgili zamanı hastalarını gözlemlemek aynı zamanda ihtiyaçları olan hizmeti ve bakımı sağlamak için harcayabilmektedirler.

Prismaflex® System M150 Baxter ürün kategorisindeki ürünlerin başında gelmektedir. Sürekli sıvı yönetimi ve renal replasman tedavilerinin sağlanması noktasında geliştirilmiş olan PRISMAFLEX Kontrol Ünitesi ile kullanım için endike olması ve sağladığı fayda nedeniyle kullanımı sıklıkla tercih edilmektedir. Akut böbrek yetmezliği, aşırı sıvı yüklenmesi ya da her iki sorunun bir arada görüldüğü hastalarda kullanım amacına yönelik olarak tasarlanmış bir sistem olma özelliğine sahiptir.

İLGİLİ HABERLER

Yolda kız arkadaşıyla yürürken neye uğradığını şaşırdı

Yolda kız arkadaşıyla yürürken neye uğradığını şaşırdı

Şehit Mustafa Yıldız'ın son sözleri yürekleri dağladı!

Şehit Mustafa Yıldız'ın son sözleri yürekleri dağladı!

Operasyon Bölgesinden Acı Haber: 2 şehit, 2 yaralı

Operasyon Bölgesinden Acı Haber: 2 şehit, 2 yaralı

Yaylalar beyaza büründü

Yaylalar beyaza büründü

Piyasa değeri 200 milyon lira olan Painite taşı ele geçirildi

Piyasa değeri 200 milyon lira olan Painite taşı ele geçirildi