Kaymakam Mete, şehit yakınlarıyla bir araya geldi

Kaymakam Mete, şehit yakınlarıyla bir araya geldi - Batman haber

Batman'ın Sason ilçesinde faaliyet yürüten Şehit Aileleri ve Gazilerle Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğine geçen Kaymakam Murat Mete, şehit yakınları ve gazilerin taleplerini dinledi.


Kaymakam Mete, dernekte bulunan şehit yakınları ve gazilerle bir süre sohbet etti. Ziyarette dernek Başkanı Mutalip Çelik'ten dernek çalışmaları hakkında bilgi alan Kaymakam Mete, şehit yakınları ve gazilerin ayrı bir öneme sahip olduğunu söyledi.
Kaymakam Mete, 'Vatan için mücadele eden askerlerimiz, polislerimiz ve güvenlik korucularımız bu mücadelede kahramanca hayatlarını ortaya koyarak mukaddes olan şehadete erişmektedir. Biz devleti temsil eden idarecilere de bu kahraman şehitlerimizin geride bıraktığı emanetlerine ve gazilerimize sahip çıkmaktır. Bunlar bizlerin baş tacıdır. Her sıkıntılarında yanlarında olacak ve desteklemeye devam edeceğiz. Bu toprakların bütünlüğü uğruna aziz canlarını feda eden şehitlerimize Allah'tan rahmet kahraman gazilerimize acil şifalar diliyorum' dedi.
Kaymakam Mete'nin her fırsatta kendileriyle bir araya geldiğini belirten Mutalip Çelik, 'Biz şehit yakınları büyüklerimizi yanımızda görmekten büyük mutluluk duyarız. Kaymakamımız ilçeye geldiği ilk günden bu yana sürekli bizlerle bir araya gelerek her türlü talebimizi karşılamaktadır. Bizleri bulduğu her fırsata ziyaret eden kaymakamımıza bütün üyelerim adına çok teşekkür ederim' ifadelerinde bulundu.
Ziyaretin ardından şehit yakınları ve gaziler, Kaymakam Murat Mete'ye, kendilerine verdiği destek ve yürüttüğü başarılı çalışmalarından dolayı başarı belgesi vererek teşekkür etti.

İLGİLİ HABERLER

5 bin konutun temellerinin atılacağı iller açıklandı

5 bin konutun temellerinin atılacağı iller açıklandı

Doğalgaz tarifesine sessiz sedasız gizli zam geldi

Doğalgaz tarifesine sessiz sedasız gizli zam geldi

Emeklinin gözü kulağı promosyonda

Emeklinin gözü kulağı promosyonda

Üzerine hat alamıyor, sebebi çok farklı

Üzerine hat alamıyor, sebebi çok farklı

MİT'ten PKK'ya büyük darbe!

MİT'ten PKK'ya büyük darbe!