DİMDER Başkanı Özer, sektörün sıkıntılarını çözmek için hazırladığı projeleri açıkladı

DİMDER Başkanı Özer, sektörün sıkıntılarını çözmek için hazırladığı projeleri açıkladı - Aydın haber

Didim İnşaat Müteahhitleri Derneği (DİMDER) Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Özer, sektördeki sıkıntıların çözümü için çeşitli projeler hazırladıklarını ancak ilk hedeflerinin birlik ve beraberliği sağlamak olduğunu belirtti.


Geçtiğimiz gün genel kurulunu tamamlayarak Necdet Özer Başkanlığı'nda yönetimini oluşturan Didim İnşaat Müteahhitleri Derneği, Didim'de pandemi sürecinin ardından yaralarını sarmaya çalışan inşaat sektörünün sorunlarını çözmek için çalışmalara başladıklarını açıkladı.
Sektörün ihtiyaç ve beklentilerinin arttığı bir dönemde aldıkları sorumluluğun bilincinde olduklarını sektörün kötü gidişatını engelleyecek, satış oranlarını arttıracak ve sektör temsilcilerini rahatlatacak çözümler oluşturmayı hedeflediklerini söyledi.
'İlk hedefimiz sektördeki birlik ve beraberliği sağlamak'
İyi bir ekiple çok hızlı bir başlangıç yapacaklarını kaydeden DİMDER Başkanı Necdet Özer 'İlk hedefimiz sektörde birlik ve beraberliği sağlamaktır. Çünkü biz inanıyoruz ki ilişkilerimizi güçlendirerek hem daha kaliteli hizmet sunabilir hem de yatırımcılar için daha güvenilir ve uygun işler yapabiliriz. Bunun yanında turizm yatırımcılarının beklentilerini sektörümüzün hedefleriyle birleştiren hamlelerle çok başarılı işler çıkaracağımızdan hiç şüphem yok. Didim'in doğal güzelliğini güçlü yapımızla harmanlayarak Didim'i turizmin başkenti yapmak konusunda iddialıyız. Yönetime seçilen arkadaşlarımla birlikte sürpriz proje lansmanı hazırlıklarımız devam ediyor' dedi.

İLGİLİ HABERLER

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Merkez Bankası faiz kararını açıkladı

Süt yerine enflasyon içtik!

Süt yerine enflasyon içtik!

Çiftçilere emeklilik müjdesi

Çiftçilere emeklilik müjdesi

Erciş'te şeker fabrikasında pancar alım kampanyası başladı

Erciş'te şeker fabrikasında pancar alım kampanyası başladı

'Enflasyonla mücadeleye değil, büyümeye odaklanılıyor'

'Enflasyonla mücadeleye değil, büyümeye odaklanılıyor'